Jump to content
Boza_zvani_Pub

SP na RTS-u

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub

Sve o prenosima, emisijama itd...

Jos nema nikakvih detalja na sajtu RTS-a.

Evo kako ce HRT raditi!

Uzivajmo!

Psihodelija

uplasio sam se da ce svetsko da prodje bez boze. dobro je. :D

od rts-a ocekujem kao i uvek vrhunsku profesionalnost i neku mamojebnu mundijalsku™ emisiju sa zikom sarenicom.

Edited by Psihodelija

gone fishing

gledaće se na rts-u, hrt će ionako zamračiti sbb, a i ako ih puste nisam lud da gledam njihov sd program pored rtshd, istrpeću kovinjala, mijailjevića&co zarad kvaliteta slike, ih kada bi mogli da isključimo komentatora i da slušamo zvuk sa stadiona :fantom:

zoki

od rts-a ocekujem kao i uvek vrhunsku profesionalnost i neku mamojebnu mundijalsku™ emisiju sa zikom sarenicom.

Nisam nešto dobar u smišljanju naziva emisija ali mi se javlja™ da će u nazivu biti Kopakabana ili karneval :fantom:

Sludge Factory

karneval na kopakabani? karaoke sa kariokama? 

ugl. straja mora da vodi (i kilibardu da vrate sa prve za ovu priliku, memed takodje mora biti tu, sarenac). finale ce aca da prenosi, to se valjda zna

stoka

Termini su isto dobri, neka mešavina udarnih večernjih i noćnih termina, ali ipak u pristojno vreme, u ponoć ili jedan. Dobro je da ne mora da se navija sat na 3,4 ujutro zbog utakmice ...

Pošto je Kilibarda na Prvoj, zadovoljili bi se i sa Majom Sapundžom ili Gušicom Spasić ...

Malvo

karnevalica!

Timmi

kvartet aca, mijeljevic, strajnic i onaj cetvrti. majko mila, da li je moguce da takvi tipovi dobijaju novac od neke drzavne televizije?

Malvo

pa samo od državnog nečega i mogu da dobiju novac.

Delija67

Jel idu u Brazil da prenose ispred 14 inca iz studija u Sao Paolu ili ca prenositi iz Kosutnjaka?

zoki

kvartet aca, mijeljevic, strajnic i onaj cetvrti. majko mila, da li je moguce da takvi tipovi dobijaju novac od neke drzavne televizije?

Drugopomenuti degen upravo uživa u besplatnom putovanju sa dnevnicama u Parizu, bilo bi previše još da ga gledamo i u Brazilu.. Ne znam za vas ali ja navijam da @acastop ode u zemlju sambe i kafe, biće sjajnih tvitova.. :fantom:

Malvo

zamišljam kako zaluta u neku favelu i zaigra mi brk.

Babu Bhatt

HRt-ova emisija će se zvati Brazuka.

U Zg studiju će biti između ostalih i Prosinečki i mislim Štimac :D

Kako se zove onaj lik što je na RTS prenosio sad Srbija - Brazil?

Najebali ste uz tog smarača, nešto gore u životu nisam slušao.

189-

rts cu gledati samo kad igraju hrvati. inace samo hrt. a ako ih iskljuce tu su madjari. 

Weenie Pooh

Kako se zove onaj lik što je na RTS prenosio sad Srbija - Brazil?

Najebali ste uz tog smarača, nešto gore u životu nisam slušao.

Nije lepo smejati se tuđoj nesreći.

U pitanju je ovaj kreten, naravno: https://twitter.com/AcaStop