Jump to content
MiddleClass

Opšti čit-čet

Recommended Posts

MiddleClass

Treba nam i jedna uopstena tema. Naziv sam preuzeo sa arhiviranog pdf-a posvecenog proslom SP. Tamo su grupe bile podforumi kao i svaka naredna faza sampionata. Meni ne smeta da ostane ovako kao sto je sad.

Prosli sampionat su obiljezili: Spanija usla u krug besmrtnih sa dva osvajanja u nizu, Tomas Miler i David Vilja, sjajni Urugvaj, Marko Pantelic dao vise golova nego Mesi, Tores i Runi zajedno.

Negatvne stvari su bile: najgori SP u istoriji - ruzan fudbal i malo lijepih golova (mozda je i do Dzabulanija), raspad Francuske, jebena hobotnica Pol koja je smarala vise i od vuvuzela.

Maradona selektor je mogao u obje kategorije.

Nadam se da ce ovaj SP biti bolji od prethodnog mada je to stvarno zicer.

Timmy

Bolje je da grupe budu podforumi. Pa da se u okviru njih otvaraju pojedinacne utakmice. Isto i za kasnije faze. Ovako ce caskom sve postati nepregledno.. Ili da se bar od 1/8 finala krene sa podforumima.

Al izgleda nece niko da se cima. Ja sam predlozio i da se u bazen stavi ko prolazi grupu, niko ne bi protiv, ali nista...

A bilo bi lepo da se sve to lepo sredi, nije preveliki posao

Feindouno

+1 za grupne podforume, tako je bilo prosli put

MocaVukotic

meni ide na kurac što se ovaj fantasy trpa svuda. nek ide na ostale sportove ili zabavu ili šta već, kakve to veze ima sa SP?

Timmy

Sta ti smeta jedan topic za fantasy :(

Timmy

Ajd napravi caskom temu sa bazenom da li da fantazi bude na pdf sp ili na szd, pa nek raja odluci.

Timmi

meni ide na kurac što se ovaj fantasy trpa svuda. nek ide na ostale sportove ili zabavu ili šta već, kakve to veze ima sa SP?

zamisli, postoji opcija da je ne citas.

Feindouno

Ajd napravi caskom temu sa bazenom da li da fantazi bude na pdf sp ili na szd, pa nek raja odluci.

Ne dolazi u obzir.

Timmy

Ne brini, dobice fantasy 90% glasova :)

Feindouno

Ne brini, dobice fantasy 90% glasova :)

Ne dolazi u obzir bilo kakav poll, to bi bila pobjeda gluposti, bez obzira na rezultate.

Kome se ne svidja ima pravo da ne cita.

MocaVukotic

smirela bre, samo kažem da nema smisla da bude na ovom pdfu, kao što ni onaj o premijer ligi nije na pripadajućem topiku nego je negde na ostalim sportovima. neka ga, fantazirajte slobodno.

Feindouno

Ako se dobro sjecam prosli put smo imali posebne pdf-ove za svaku grupu i jedan opsti na kom je bio shit-chat™, fantazi, komentatori isl... tako treba i sad da bude.

radisa

Napraviću grupne podforume večeras ili rano ujtru.

Timmy

Bravo.

I dodaj opcije u bazenima ko prolazi grupu? Najbolje staviti 6 mogucih parova koji prolaze da se izbegne glasanje za 3 ili 4 ekipe.

Otto Katz

Bravo.

I dodaj opcije u bazenima ko prolazi grupu? Najbolje staviti 6 mogucih parova koji prolaze da se izbegne glasanje za 3 ili 4 ekipe.

I još jedno 5-6 daljih opcija, najviše golova, najbolji igrač s klupe, najnervozniji trener... neka bazeni™ uzmu bar 8/10 od svake stranice, šta fali da se skrola 2 minute dok se dođe do postova, baš je zabavno. 

Edited by Otto Katz