Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Tebi ovdje nije ništa zabranjeno...

 

... a inače, da, njegova ćerka je (koliko ja znam, a ne hajem dovoljno da to nešto podrobno istražujem) nevina žrtva okolnosti

Link to comment
2 minutes ago, Pantelija jr said:

Tebi ovdje nije ništa zabranjeno...

 

... a inače, da, njegova ćerka je (koliko ja znam, a ne hajem dovoljno da to nešto podrobno istražujem) nevina žrtva okolnosti

 

Dobro, drago mi je da smo to za zabrane utvrdili.

 

“Nevina zrtva okolnosti”... Takoreci kolateralna steta neki bi rekli.

Edited by Eraserhead
Link to comment

A šta ćemo ako je tačno ono da je u stvari ćerka bila meta, jer je majka njenog dečka neka budža u ruskim Službama, i nije dala sinu da se ženi ovom? Mislim, ne bi nas Daily Mail lagao.

 

Link to comment
17 minutes ago, Pantelija jr said:

Da, a znamo i ko voli to da kaže...

 

Ja se svaki dan iznenadim kad se novi samododaJu na listi onih koji vole

 

13 minutes ago, Weenie Pooh said:

A šta ćemo ako je tačno ono da je u stvari ćerka bila meta, jer je majka njenog dečka neka budža u ruskim Službama, i nije dala sinu da se ženi ovom? Mislim, ne bi nas Daily Mail lagao.

 

 

Oces reci sta cemo ako ih nije ubila sluzba nego ako ih je ubila sluzba? Nista. Ne moze DM da objavi "Nista novo u slucaju ubistva" i da ljudi kliknu. 

Link to comment
1 hour ago, Eraserhead said:

 

Ja se svaki dan iznenadim kad se novi samododaJu na listi onih koji vole

 

Da, grozno je to...

 

Pjesniče, ne trudi se više, ‘leba ti, svima je jasno što si htio da kažeš (ne da si htio da kažeš nešto novo, sad, ili ikad)

Link to comment
16 hours ago, Pantelija jr said:

Tebi ovdje nije ništa zabranjeno...

 

... a inače, da, njegova ćerka je (koliko ja znam, a ne hajem dovoljno da to nešto podrobno istražujem) nevina žrtva okolnosti

 

jbt, pa ja tu devojku znam. 

slabo sam pratio desavanja u eng jer sam pritibizi na poslu. sinoc su mi obratili paznju zajednicki poznanici da procitam malo detaljnije novosti. bedak

 

 

Link to comment

Jbg, bedak i za nju i za bilo koga njenog/ko je zna, kao i uostalom bilo koga normalnog - cura je nastradala ni kriva ni dužna zbog profesije svog oca.

 

inače, nemam pojma što savremena medicina kaže na mogućnost oporavka od trovanja ovim (uslovno rečeno modernijim) nervnim gasovima... Ima li ikakve šanse, ili se samo produžava agonija?

Link to comment

mediji su prethodnih dana preneli da je ovaj nervni gas faktički neizlečiv, ne može se izvršiti detoksikacija kontaminiranog, umire se u najstrašnijim bolovima. i to je izgleda deo "rituala" i "poruke"...

Edited by slow
Link to comment
6 hours ago, slow said:

mediji su prethodnih dana preneli da je ovaj nervni gas faktički neizlečiv, ne može se izvršiti detoksikacija kontaminiranog, umire se u najstrašnijim bolovima. i to je izgleda deo "rituala" i "poruke"...

 

Takođe su preneli da se umire vrlo brzo jer blokira disanje, tako da ko zna u kojoj ih je meri dokačilo i šta tačno.

Link to comment
9 hours ago, Anonymous said:

Jel' će Dodik da glasa sutra?

 

Ajde, bre, što ste tako zluradi, možda on samo hoće da uđe u Ginisovu knjigu rekorda kao prvi funkcioner koji je glasao u najviše različitih država u toku jedne godine...

Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...