Jump to content
Timmi

FIFA World Cup™ Fantasy

Recommended Posts

Feindouno

pricas o fantasy ili pogadjalici? ja sam kontao da je pogadjalicu vecina batalila kako epl, tako i ovo, pa su zato isti na vrhu. ja sam zaboravio na to negdje oko cetvrtfinala, kao sto epl zaboravih nakon 5-6 kola, jer odmah na pocetku ispopunjavam koliko stignem i vise ne diram. jel ovo samo popunjava, posto sam siguran da pola ovih tipova na kraju svojom rukom nisam upisao?

cerislave, cestitke.

O pogadjalici iskljucivo.

Na fantazi sam slabo obracao paznju jer tradicionalno na brzinu sastavljam tim za prvo kolo i onda pravim korekcije™ a to u ovom slucaju nije bilo moguce.

Timmi

nego, jel on sam popunjava kad nesto preskocis? nema sanse da sam gadjao brazil poslednja dva meca, bar bih kljuc metnuo. onaj castrol je smorio nakon sedam dana.

Feindouno

Popunjava valjda averagetom™

Timmi

Popunjava valjda averagetom™

ima logike, mada je sranje. bolje da stave da ima neki pocetni bodovi za samo gadjanje, pa nek od njih oduzimaju ako promasis, a kad nista ne popunis da ostaje nula.

Tolaa

Zar se nije u ovoj sezoni EPL-a dobijalo -10 ako ne popunis? Ili sam pobrkala s necim? Ranije je bilo ovo s average-om, ali mislim da nije ove sezone, nego ili -10 ili 0.

LeBron

Mislim da se nije dobijalo -10, ranije je bio average, ne znam kako je sad bilo.

Tolaa

Onda je bilo 0, posto sam sigurna da nije bio average ove sezone, znam da mi se svidela ta promena jer je average bezveze. Mada bi najbolje bilo da je minus.

gibic

Na Castrolu stavio produzetak - yes, penali - no :)

I Milera sam pogodio ali sam masio Mesija i Argentinu.

Nije toliko ni los Castrol koliko je u pocetku djelovao glupavo al' ovo sa bonusom koji se otvara tek 24h pred utakmicu je tesko sranje i potpuno je nepotrebno.

Ja sam bio ubedjen da Nemci uzimaju titulu u produzecima. Na Castrolu sam na kraju zauzeo 42. mesto u generalnom plasmanu.

2hp0zyp.jpg

Calavera

cestitke calaveri na duploj i apsolutno zasluzenoj pobedi. 

SVAKA TI DALA!

cerislave, cestitke.

Hvala, dobri ljudi! Hummels © se pokazao kao dobar izbor, makar nije bio na nivou nekih svojih ranijih tekmi, ali ko to sad gleda...

James+Rodriguez+Colombia+v+Uruguay+Round

Tolaa

2cysmet.jpg

Cestitke, Calavera! Izvoli, samo da se slikas s njim, pa posle vrati.

fifa_world_cup_trophy.jpg

Rezultati utakmice za 3. mesto i finala: http://www.haxball.gr/group/view/12045

Calavera

Cestitke, Calavera! Izvoli, samo da se slikas s njim, pa posle vrati.

3a7d00b32713f133cefa5f9f.jpg

Timmi

Hvala, dobri ljudi! Hummels © se pokazao kao dobar izbor, makar nije bio na nivou nekih svojih ranijih tekmi, ali ko to sad gleda...

svabo kapiten? javi se kod tole u kancelariju da vratis trofej.

da je messi dao dva gola, sinoc bi sve bilo kako treba.

Edited by Timmi

Calavera

Ja nisam hteo 2 napadaca zadnjeg dana, a Muller je em bio u boljoj formi em je bio jeftiniji.

Doduse, to me je nateralo da izaberem nekog napadaca iz ove prve tekme, zamalo da kocka padne na Joa... <_<

crtamOrasi

Sam da se pohvalim da sam u svom prvom fudbalskom fantasiju ikada uspeo da se docepam treceg mesta -_-  Do duse, u ovom nezvanicnom delu programa, al sta sad, nisam ni ovoliko ocekivao. Smatrajte me redovnim od sada.

1281977630127.gif