Jump to content
Timmi

FIFA World Cup™ Fantasy

Recommended Posts

Hudersfield

Čini mi se da su pravila ipak ostala ista:

"You can change every player in your line-up that has not already played during the current round for any other relevant player in your squad that hasn’t already played."

Timmi

to da, ali ne mozes da zamijenis igraca koji je vec odigrao, kao sto je moglo prosli put ili u ls. ako zimjene otvorene do pred sam pocetak meca, ovo je dobro jer mozes da zamijenis igraca koji nije u startnoj postavi.

pantelia

Timmi, ajd' sad ti meni pomozi :D

Kako se pravi tim? Ulogovan sam, i sve sto vidim je link za "prizes", ni na sta drugo ne mogu da kliknem, barem ja ne vidim.

zoki

Imam isti problem... :unsure:

A možda i ne može sad, sa desne strane piše: Start selecting your squad in: 25 days.... To mu dođe negde pet dana pred početak...

Edited by zoki

nbg4ever

Uf, ovo je bas radikalna promena. Pre 4g se vrslio milion izmena, koliko se secam. Kolo je bas dugo trajalo

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

John Coltrane

Pantelia ne mozes da pravis tim bez igraca-polako, ne srljaj u poraz :P

Timmy

Meni je naopkako to menjanje igraca u sred kola. Fantaziji koje sam ja do sada igrao nisu imali tu mogucnost i drago mi je zbog toga.

zoki

Ništa pre 8-og.. :isuse:

What are the entry dates for the game?
McDonald’s FIFA World Cup Fantasy runs from 13 May to 13 July 2014. You will be able to begin building your squad from 8 June onwards. but you may only score points once the 2014 FIFA World Cup Brazil™ commences on 12 June 2014.

cvrlle

izgleda ni traka nece moci da se seta tokom jednog kola

Lezilebovich

Meni je naopkako to menjanje igraca u sred kola. Fantaziji koje sam ja do sada igrao nisu imali tu mogucnost i drago mi je zbog toga.

to ima smisla ako se kolo odigra za 1-2 dana kao Premier liga. Kod ovakvih takmičenja, gde kolo traje nedelju dana, bolje bi bilo da možeš da menjaš i u toku kola one koje su odigrali.

Timmi

to je jedan razlog. drugi, jos bitniji, sto tim ima 23 igraca, od kojih ce po ovom sistemu njih 7-8 sluziti samo da se ustede novci za messija i ronalda i nikad nece biti korisceni.

Timmy

Kontam to... ali meni se nekako vise dopada ovaj sistem. Sastavis tim pre pocetka kola i to je to. Sa svim svojim prednostima i manama.

nbg4ever

Ma... Draz ovog fantazija je bila da ubodes nekog nesretnika iz Severne Koreje koji ce da da gol Brazilu, ili golmana koji odbrani penal protiv Nemacke. Ovako ce svi svesti rizik na minimum i nece ni koristiti te igrace.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Feindouno

Play talkSPORT's Selco Predictor Brazil Edition and you could win £5,000 worth of Sony gadgets.

And what's more, it's completely FREE to enter!

Onih par koji su igrali EPL pogadjalicu mogu da se loguju sa istim podacima.