Jump to content
IGNORED

Omiljeni radio sadržaji - najave i linkovi


April

Recommended Posts

odlicno je teglino nedeljno popodne. jos pojacano njuzovcima. 

i gistropedija je super, dovoljno informativna da iznivelise skocine dnevnicke zapise 

 

tesko slusam anu vuckovic, recimo

Link to comment

odlicno je teglino nedeljno popodne. jos pojacano njuzovcima.

i gistropedija je super, dovoljno informativna da iznivelise skocine dnevnicke zapise

 

tesko slusam anu vuckovic, recimo

Žikica bio odličan danas!
Link to comment

tekuce izdanje gistropedije na radio aparatu je size svega onoga sto me nervira na toj radio stanici, koju sam, inace, jedva docekala: umjesto informacija ja slusam licne utiske i privatna sjecanja. a to me zanima taman koliko i sta je komsinica s treceg sprata kuvala za rucak i koji zenski roman najvoli da cita.

Link to comment

tekuce izdanje gistropedije na radio aparatu je size svega onoga sto me nervira na toj radio stanici, koju sam, inace, jedva docekala: umjesto informacija ja slusam licne utiske i privatna sjecanja. a to me zanima taman koliko i sta je komsinica s treceg sprata kuvala za rucak i koji zenski roman najvoli da cita.

Ovo sa Oljom Bećković?
Link to comment

Da. Zikica Simic i Misko Bilbija su ok gosti za ovakve emisije. Olja jebiga nije iz tog svijeta, a koncept nije takav da je muzicki izbor njen pa da to ima smisla kao zaokruzena muzicka ispovjest.

 

Zikica je car. Covjek daje autorski pecat kroz svoj izbor. Loncarevic, koji je meni previse Nik Hornbi za srpsko trziste, opet ima mjeru. Skoca je jebiga nema.

 

Sve u svemu, ono sto je greska Radio Aparata je uopstavanje autorskih emisija ili kolumni koje idu jednom nedeljno na nivo koncepcije cijelog programa. Nije lako slusati suskanje, mazenje i licna sjecanja onoliko sati dnevno.

 

Naravno, nastavljam da slusam.

Link to comment

tekuce izdanje gistropedije na radio aparatu je size svega onoga sto me nervira na toj radio stanici, koju sam, inace, jedva docekala: umjesto informacija ja slusam licne utiske i privatna sjecanja. a to me zanima taman koliko i sta je komsinica s treceg sprata kuvala za rucak i koji zenski roman najvoli da cita.

 

Nisam slušao gistropediju, pa se ne bih izjašnjavao; ali po ovom što si napisala, rekao bih da je to postojalo ranije na predratnom Studiju B i da se zvalo Fras u šupi. Vodila ga je Tanja Petrović.

Link to comment

Ma mene nervira sto taj koncept previre po dobrom dijelu programa, zato i kazem da je danasnja epizoda Gistropedije size svega sto mi smeta. Da je zauzdan u jednu emisiju ne bi bilo problema (osim sto me se ta ne bi ticala)

 

Necu vise pisati na ovu temu. Svakako nastavljam da slusam Aparat. Makar i nije idealan.

Link to comment

Odslušao malopre dve Gistropedie

 

Ma mene nervira sto taj koncept previre po dobrom dijelu programa, zato i kazem da je danasnja epizoda Gistropedije size svega sto mi smeta. Da je zauzdan u jednu emisiju ne bi bilo problema (osim sto me se ta ne bi ticala)

 

Pa zato sam i spomenuo Tanju Petrović. Možda Gistropedia ima sličan koncept, ali nije ni blizu Frasa. 

 

Nije lud Modli kad kaže, otprilike, sve je to korektno, ali nedostaju dominantni individualci koji umeju da vežu pažnju slušalaca. A nedostaje i onaj vajb radija - brljotine živog programa, vesti, pa čak i jebene reklame, kao što nam na mp3 nedostaju pucketanja i krckanja vinila, neke usputne stanice koje nas drže budnim od dremljivog kloparanja voza, onih šuškanja i maženja zaostalih u visokotoncima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...