Jump to content
IGNORED

Omiljeni radio sadržaji - najave i linkovi


April

Recommended Posts

28 minutes ago, April said:

 

Slušaju se uglavnom u kolima ujutro

Jbg, ja sam ih slušala kod kuće, na televizoru, i kad stignem na posao, na kompjuteru. 

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ja verujem da bi mogli da se ubudže na radioaparat

tamo ima u tom jutarnjem terminu mesta koliko hoćeš

Pa ne, Ilić i jeste ostajao ovoliko jer je ovo "stabilan izvor prihoda" i zahvata širu publiku. Mislim da on nije za "gerila radio" kakav je RA. Mislim ja bih voleo da oni dođu na RA, to bi značilo i da je RA u boljoj finansijskoj situaciji. Ali nema šanse. A možda se i varam...

  • +1 3
Link to comment

Draganov sin je sa ostalim članovima Sitzpinkera vodio emisiju na RadioAparatu prošle godine, jutarnji za one koji se ne bude pre 11 :D

 

Nego zanimljivo da ovo nije vest za N1 i Danas...

Link to comment

S jedne strane lepo je cuti koliko ljudi ipak slusa RA, s druge strane Buha & Ilic dvojac tamo - nikako ili u nekom opskurnom terminu pa da se pravimo da ih nema...

Link to comment
2 hours ago, jorma shparga said:

S jedne strane lepo je cuti koliko ljudi ipak slusa RA, s druge strane Buha & Ilic dvojac tamo - nikako ili u nekom opskurnom terminu pa da se pravimo da ih nema...

To je glupo reći.

Mnogi ljudi vole i žele da čuju nešto normalno, kao što su Ilić i pogotovo pokojna Gorica, radili, a s druge strane nisu konzumenti sadržaja RadioAparata. 

Hoću da kažem, moraju da postoje i jedni i drugi, jer su potrebni ovom društvu, pa makar da pruže iluziju normalnosti.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...