Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

1 hour ago, ivy said:

ja ovih dana gledam Anthony Bourdain A Cooks Tour  

To je dobra serija i dobra knjiga.

Knjigu sam pročitao pre dve godine, a obzirom da su sadržaji preslikani, utisak je bio kao da sam obnovio i seriju.

 

I drugi Entonijevi serijali su dobri, osim onog koji je radio za CNN (Parts Unknown), koji je lišen autentičnosti i šarma, a prečesto se čini i u službi kreiranja javnog mnjenja. 

 

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Tema je sir, sa osvrtom na proizvodnju u Srbiji. Sadržaj je delom promotivan (New Balkan Cuisine, Bela Reka,...) ali i pored toga dovoljno informativan:

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

U prvoj epizodi Searching for Italy, Stanley Tucci nalazi naše™ Rome u Napulju koji prave naše™ sarme... I musaku... i oduševio se. On je inače divno multikulti pro imigracija, cela serija je uživancija... pa ko voli nek izvoli.

 

stanlyhasa.png

(Skrinšot - Stanley hasa sarme)

 

 

 

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Jesam ja jedini kojem je ovaj lik creepy s ovim osmehom? I ovo ime, preppy kitchen, zvuči kao neka pizzagate ispostava. Doduše sad sam pustio po prvi put u životu, i deluje relativno normalno. Do sad sam svaki put prestravljen nastavio da skrolam.

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...