Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

razne formalne prilike - razna oblačenja.

 

ako je neko stalno u ravnim cipelama, farmerkama, majci/šulji, nečem pamučnom odozgo, pa za neku priliku obuče običan kostim, obuje štikle i stavi minđuše, cela Institucija primeti. ove što se svakog dana ucicuju, imaju problem da se istaknu kad je neka svečanos' :sleep:

 

za formalne prilike plakar nudi: klasik kostim, srednjepuni štof, pokriva sve, osim leta - kom 1, sako kožni (muški, ravan) - kom. 1, letnja haljina u glokne, tek iznad kolena - kom 1, ravna suknja, opet, za sva doba, osim leta - kom. 1, pamučne košulje, ravne, ili skoro pa - kom 4. zatim: po 1 salonke, koledžice, mokasine. i grubinove sandale sa, kao, štiklom ^_^ . pametnom dosta.

 

jednom, zaposli se lpn u školi da uči decu maternjem i faternjem. stigne na razgovor kod direktora koji pokuša da joj objasni da vaspitači mladih generacija treba da budu uzor u svakom, pa i u pogledu oblačenja, a ne da dolaze na nastavu u farmerkama.

a-ham.

lpn se složi u detaljima i celosti, pokunji, rastuži, i objasni da joj plata te, 1993, nikako ne omogućava da kupuje novu garderobu, pa ako bi možda škola, ili sindikat mogli... direktor je bio toliko dirnut da je tema trajno skinuta s dnevnog reda.

 

inače, ne da mrzim kancelarijsku modu, nego :yucky:

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

jooj, što je to nekako sirotinjski. ko od mladjeg brata. obaška što kukovi izgledaju širi od ramena :(

 

nije čudo što model ima tako setan pogled.

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

ja bih prvo morala da obucem neku toaletutm bar jednom ili ikada u zivotu da bih mogla da pocnem zamisljam

:lol:

meni moja glava nikako ne ide uz toaletutm

 

ovaj mi izgleda kao blagajnik Rajfajzen banke na kraju radnog vremena.,

:lolol:

Link to comment

ovaj mi izgleda kao blagajnik Rajfajzen banke na kraju radnog vremena.,

jao jeste :lolol:

 

to su one pantalone tesne oko listova :ph34r:

 

mislim, formalno za posao, a onda... e ajde lebati udji tamo iza mashina da vidish gde ide ova zica... i onda se formalno uvalish pod sto da se preveze ovo za ono i eto srece :lolol:

Edited by thermal bug
Link to comment

 

Ipak moram da priznam da mi je lepo kad vidim ženu koja je na visini zadatka, kad prilike nalažu određeni outfit a osoba to ume da ispoštuje a ipak da zadrži neki lični pečat i da deluje prirodno.

+1

 

i da pritisnem mp. :heart:

Link to comment

Treba imati i srece u zivotu:

 

dickies_com_logo_zpsd180f997.png

 

carhartt-logo_zpsef92df24.png

 

 

Sve je tu.

I ovde.

 

Osim donjeg vesa, izuzev naravno:

hanes_long_johns_zpsba1ce674.jpg

Obavezno crvene boje i obavezno sa onim poklopcem pozadi.

 

Spavati obavezno i bez izuzetka u:

Spavacica_2_zps7e37b5f1.jpg

 

Izvinite na trolu, ali mi zao da gledam ove sto se muce ukravaceni i uodeljeni  :ph34r:

Link to comment

utisak br1

 

godinu dana proveli svi isto obučeni i tako isto obučeni bili bliže međusobno

 

onda dođe vreme da se ide ćeri, te svi obukoše svoje civilne uniforme, to je bio trenutak kada smo prestali da budemo mi

 

znači uniforma mu dođe nešto kao radenska

 

br2

 

omatorilo se, mora se radi i za jednan sloj ljudi je jako važno kako im nalegneš na prvi utisak, znači odelo ne čini čoveka, ali poslovnog čoveka čini, nego šta.

 

inače ja odela zovem radna odela, mada sad se oblekuvam samo sporadično, kada je procena takva, tj kad su poznanstva mlada, nesazrela

Link to comment

aganovici skrojili...

 

meni je sa ovoga sajta sve sem 1 potpuno odlično. 

 

za valk, mexx varijacija na temu iz koje ne izlazim od 2006. (forever stvar, imam maslinasto zelenu i mrtvački braon)

 

 

Edited by PointTaken
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...