Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

zanimljivo, mada šta misliš da bi se desilo? 

 

evo, mogu da priložim jednu baš svežu nameštenu fotografiju sa radnog mesta sekretarice.

 

vrh je poster sa nosorogom. I ti izgledas korektno mada ne vidim bas neke sise.
Link to comment
  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam,ja sam komercijalu,dakle prvi kontakt sa kupcima i pokusaj prodaje, za moju firmu radila i biciklom u malo sportskijem izdanju- ranac,pantalone i patike,tu sam se tripovala smanjenje zagadjenja,sport,zdravlje,ovo/ono.. i kolima u malo formalnijem izdanju i tacno sam ispratila kako su me kupci gledali u zavisnosti od izdanja..jel moram da kazem u kom izdanju su me gledali kao palu sa Marsa i u kom sam ostvarila vise prodaje?tri puta pogadjajte..

Link to comment

a i to malo je montirano u fotošopu :(

 

 

 

 

(šalim se, naravno, imam preogromne sise, ali ih ne nosim na posao, neukusno je, razumeš)

ma jebes to. nego gde da nadjem poster sa nosorogom?

Link to comment

ne znam,ja sam komercijalu,dakle prvi kontakt sa kupcima i pokusaj prodaje, za moju firmu radila i biciklom u malo sportskijem izdanju- ranac,pantalone i patike,tu sam se tripovala smanjenje zagadjenja,sport,zdravlje,ovo/ono.. i kolima u malo formalnijem izdanju i tacno sam ispratila kako su me kupci gledali u zavisnosti od izdanja..jel moram da kazem u kom izdanju su me gledali kao palu sa Marsa i u kom sam ostvarila vise prodaje?tri puta pogadjajte..

sto triput da pogadjamo kad ima samo 2 opcije?

nema logike.

Link to comment

Ovo je off, ali šta mislite o držanju/dovođenju životinja u ofis? Ja bih tako da ubedim rukovodstvo™ da mi daju da dovodim Sunčicu! Možda nije dovoljno formalno, ali je uber kul imati životinju u kancelariji. Mislim da bi svi progresivni poslovni partneri blagonaklono gledali na to.

 

Kingmejker, odličan je telefon! A i tvoje noge, rekla bih.

Link to comment

ma jebes to. nego gde da nadjem poster sa nosorogom?

to je direrov nosorog (i strava je, meni je baš milo da su ga kod mene udomili), samo je štampan na fensi papiru, a možda je čak i neka sitoštampa, ne mogu da provalim materijal ispod ovog klipfrejma, trenutno ga gledam :D insepšn, jebote!

 

https://www.google.rs/search?q=albrecht+durer+rhinoceros&rlz=1C1CHMO_enRS558RS558&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Cp5PU6fpDcbRtAbCx4FQ&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1920&bih=1109

 

Ovo je off, ali šta mislite o držanju/dovođenju životinja u ofis? Ja bih tako da ubedim rukovodstvo da mi daju da dovodim Sunčicu! Možda nije dovoljno formalno, ali je uber kul imati životinju u kancelariji. Mislim da bi svi progresivni poslovni partneri blagonaklono gledali na to.

 

Kingmejker, odličan je telefon! A i tvoje noge, rekla bih.

hvala :D

 

šta je sunčica? mislim, kako bi se ona snašla u kancelariji? ali, da, mislim da bi bilo dobro za imidž firme, probaj tako da im zavaljaš ideju.

Link to comment

 

šta je sunčica? mislim, kako bi se ona snašla u kancelariji? ali, da, mislim da bi bilo dobro za imidž firme, probaj tako da im zavaljaš ideju.

 

Sunčica je moj pas, bila je jednom u nedelju sa mnom u ofisu, zavukla se ispod moje stolice i kuntala dva ipo sata. 

 

Zoo frendli je novo formalno!

Link to comment

sto triput da pogadjamo kad ima samo 2 opcije?

nema logike.

 

 

pa sta da radim,nisam dalje isprobavala..a bas sam se tripovala za to biciklom kao zdravlje,usteda,ocuvanje zivotne sredine,neformalno i udobno a pristojno oblacenje na poslu al sta vredi kad su mi kupci zatucani :( propala bih nacisto

Edited by ivy
Link to comment

tako ne bih nigde stigla,misim presla bih 3km ukupno...nego htedoh reci da bih propala nacisto ako bih furala fazon koji sam htela i u kom mi je udobno jer tako ja to hoci i svidja mi se...pa se tako i ja priklonih ostatku sveta i propade moja revolucija jbga...mada mozda je nisam dovoljno jako furala..hmm..

...ali samo dok ne postanem sila u svojoj oblasti i dok ne postignem regionalnu,ma svetsku zastupljenost  na trzistu e tada cu moci da idem u pizami na posao i bolece me patka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...