Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

besmisleni. kao i ostalima, pošto ih slušaju preko podcasta. izvini, ali ima nas koji moramo i da spavamo ujutro.
Pa kad celu noć ne spavaš zbog besposličara komšija...Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment

ne hejtujem, samo sam reagovao na kojotovu rečenicu da su najpopularniji jutarnji program u vojvodini i da imaju 5000 lajkova. to ne znači ništa. ko voli da se ustaje rano ili ko mora, a pri tom nema problema da mu neko piči sa radija 100 na sat, ok je. 

 

 

ja lajkove nisam pominjao, samo sam rekao da su najslusaniji jutarnji program.

 

kako mislis ne znaci nista? znaci upravo to sto sam rekao, najslusaniji su jutarnji program u vojvodini (ili domah iza radija s, kao sto rece bane). na stranu slusanost, oni razvaljuju i emisija je uzivanje za slusanje. meni se cini da ovo tvoje pisanje ima nekakve veze sa tim sto se radi o 

Edited by Hamlet Strašni
rl
Link to comment

ja lajkove nisam pominjao, samo sam rekao da su najslusaniji jutarnji program.

 

kako mislis ne znaci nista? znaci upravo to sto sam rekao, najslusaniji su jutarnji program u vojvodini (ili domah iza radija s, kao sto rece bane). na stranu slusanost, oni razvaljuju i emisija je uzivanje za slusanje. meni se cini da ovo tvoje pisanje ima nekakve veze sa tim sto se radi o .

ljubomoran je jer nema svoju radio emisiju i morao je da pređe u beograd, a oni su beograd doneli u novi sad i poslali sliku... ne stvarno, ja ni dalje nisam skapirao oko čega se bunio

Link to comment

izvini, ali ima nas koji moramo i da spavamo ujutro.

:lolol:

 

Od toga što imaju 5k FB lajkova. Garant ni 5 ljudi ne bi došlo na Mlađinu i Daškovu utakmicu! 

 

 

6k lajkova, dođavola

Link to comment

Ja to ponavljam već neko vreme, al đaba.

 

6.134, ako ćemo pravo  -_-

ljudi su površni i neodgovorni. baš da vidim da li bi se tako ponašali da im legne plata umanjena za 1134 dinara.

Link to comment

jako je disutabilno šta znače ta 1.134 dinara, jer koji će ti kurac plata u srbiji

1135 :mad:

 

kome god ne znače, slobodan je da ih kovertira i ostavi u prodavnici ploča pinbol vizard, samo nek napiše, za slepu živanu. hvala.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...