Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Šarene, koliko vidim. DareMare šabani su imali značajnu bazu, pa su poređenja neminovna.

 

Vrh mi je tema na tamou, kažu da Uzbudilnik njeguje kursadžijski humor :D

 

Na twitteru su mahom ok reakcije.

Edited by giuseppe
Link to comment

Cekiram se i ja za slusanje uzivo,...cak im i message od 15 dindzi posaljem. 

Muzika je napokon pravo osvezenje, samo fali raspored radarske kontrole koje nikog ni ne interesuje, al' su dobra fora. 

Link to comment

Zato što je najlepše da kad se probudiš ujutru rano u 6, slušaš dvojicu novosadskih humorista na kofeinu koji pozitivno gledaju na svet!

Vasa je stručnjak za jutarnje programe, kao dugogodišnji ranoranilac, pa će ti on podrobnije reći zašto treba slušati tako nešto.

cekaj, kad je objavljeno u dnevnoj zapovesti da se svako jutro izmedju 6 i 9 mora slusati b92?

Link to comment

Ma ovo se sluša povazdan. Al ako je bioritam, nije se šaliti :)

 

EDIT: Uleteo GruMf, forum je toliko brz da više ne možeš da ispratiš sve

Edited by giuseppe
Link to comment

bilo u biltenu srpske reči da mora...

 

dobar :D

 

al stvarno, nije mi jasno da toliko hejtujes, a cak ih i ne slusas, niti te zanima takva vrsta programa. ne slusam ni ja, meni to prerano, ali ako se zadesim tako rano ujutru u kolima, necu promeniti stanicu, jer su, bar ono sto sam ja cuo na ASu, zabavno i ne zamaraju

Link to comment

dobar :D

 

al stvarno, nije mi jasno da toliko hejtujes, a cak ih i ne slusas, niti te zanima takva vrsta programa. ne slusam ni ja, meni to prerano, ali ako se zadesim tako rano ujutru u kolima, necu promeniti stanicu, jer su, bar ono sto sam ja cuo na ASu, zabavno i ne zamaraju

 

ne hejtujem, samo sam reagovao na kojotovu rečenicu da su najpopularniji jutarnji program u vojvodini i da imaju 5000 lajkova. to ne znači ništa. ko voli da se ustaje rano ili ko mora, a pri tom nema problema da mu neko piči sa radija 100 na sat, ok je. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...