Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Ako moze da se dodaju  i vesti i citanje vodostaja na srpskom, na jeziku par manjina i jos nekoliko svetskih jezika, meni bi srce bilo puno.

 

 

kad su radili na radio esu, citali su iskljucenja struje i vode u novom sadu. obozavala sam taj deo emisije :)

 

nacin na koji se oni bave sportom i estradom i koliko tim temama pridaju znacaja taman je kolko meni treba.

neam domace televizije, ne pratim tabloide, ne gledam profesionalni sport, dasko i mladja su moj prozor u taj svet. ko posledicu slusanja djet seta, znam da stanija postoji, a neam pojma kako izgleda. eto, znam joj i glas, daskov rumski :D  

Link to comment

Dok su bili na asfm citali su vodostaje (i ostale servisne informacije) po Vojvodini svakog jutra. Nera kod Kusica je za vodostaje bila ono sto je Ruma bila za temperaturu.

 

E: ^

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Dobra je asara, i pored krs muzike imacu soft spot za njih dok je sveta i veka zbog uzbudilnika.

 

jao orasi, moramo da mrzimo assfm zbog odnosa vlasnika radija prema njima dvojici. oni o tome retko govore, al ponekad izadje ponesto gorko iz njih, al na urnebesan nacin. nije ih placao, ukrao im je ime uzbudilnik i zastitio ga ko svoju intelektualnu svojinu, uzeo im uzbudilnikov fejsbuk nalog i tako dalje. 

Edited by darling
Link to comment

ne. kako ce. to je samo da napakosti. bio ljut sto su otisli na drugi radio jer ih nije placao i maltretiro ih da pustaju sranje muziku. 

 

neko od njih dvojice je reko jednom da ga je zastita imena kostala 40ak hiljada dinara.. izgleda da nije znao da ime nije ruza.

Edited by darling
Link to comment

Ja sam mislio (ne, bio sam ubedjen) da je b92 okupirao ime, jer se vremenski poklopilo sa prelazom na oradio. Ako je za opravdanje ne idem na fejs ili tviter, niti znam ikoga ko ih licno zna pa da mogu da pokupim neki info.

 

Ass it is, propali dabobda :D

 

E: to kad su rekli u emisiji sam propustio

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Ne, bre, to sto kazes za 40k za zastitu autorskih prava, to definitivno nisam cuo. A jes im povremeno izleti neki hejt prema assfm, al to je valjda i normalno prema bivsem poslodavcu, zato nisam ni uzimao za mnogo ozbiljno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...