Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Nek njih dvojica zovu Čvarkova i Torbicu, pa naprave prenos nečega zajedno... Kako bi to dobro bilo... Njih dvojica da lupaju, a ova dvojica da nešto i znaju...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

vi sto se lozite na fudbal imate utakmice, televizijske prenose, speijalizovane emisije, novine, forume, potforume, ulice su vase, politicare, trosite budzetski novac za vase hobije, bijete nas, gradove nam pretvarate u groblja, i to vam sve nije dovoljno, nego ocete jos da nam uzmete daska i mladju. pazi kad necete. 

Link to comment

da prate fudbal i ostale sportove, nikad im ne bih ukljucila radio. 

+200.

 

mada, mozda i lazem, ja sam godinama bila verna slushateljka sporckog ritma, shto me nije sprechilo da ne nauchim apsolutno nishta iz materije. samo sam se strava dobro provodila :lolol:

Link to comment

Ja sam bio ubijeđen da ljudi slušaju D&M zbog načina na koji njih dvojica obrađuju teme a ne zbog sadržaja, koji je ionako miks svega što običnom čovjeku dođe u vidno polje u toku dana.

Link to comment

A radiša je i onako predložio da se bave tv poluvremenom, a ne utakmicom, što u principu i rade četvrtkom

 

Mada jeste zanimljivo, kada ljudi koji se ne razumeju u sport pričaju o sportu. Sportski deo foruma tome duguje svoju popularnost

 
Link to comment

Ja sam bio ubijeđen da ljudi slušaju D&M zbog načina na koji njih dvojica obrađuju teme a ne zbog sadržaja, koji je ionako miks svega što običnom čovjeku dođe u vidno polje u toku dana.

 

+1

 

ako primenimo tu logiku, darling može da prestane da ih sluša jer se neprestano bave i raznoraznim polusvetom u đet-setu (a i ovako)

Link to comment

Pa realno od tri sata programa samo srednji je obračun sa debilnim pojavama među nama i angažovana društvena kritika i prati ozbiljne aktuelne događaje. Slušati 5 i više godina kalendar koji se ponavlja i "dogodilo se na današnji dan" a treći sat o tome kako je Dara Bubamara nalakirala nokte, da nije načina kako ova dvojica to prezentuju, bio bi znak da je slušalac zreo da bezbolno može da pređe na radio Pink ili neki od Bakijevih S radija.

Edited by James Marshall
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...