Jump to content
Tolaa

Soči 2014 - o svemu i svačemu

Recommended Posts

Svarog
What 19 Olympic Athletes Do For A Livinginženjeri, programeri, advokati, učitelji...meni ovi ljudi predstavljaju ono što bi, možda, sport i trebao da bude. nije da verujem da je moguće održati sport bez profesionalizma (ljudi igraju Starcraft za pare, sve se kad tad komercijalizuje) ali navijam za ovakve priče :)

Prospero
jel odatle i ovo?
But when asked whether gay people had to hide their sexuality in Sochi, the Mayor said: "No, we just say that it is your business, it's your life. But it's not accepted here in the Caucasus where we live. We do not have them in our city."When challenged, the mayor admitted that he was not certain there were no gay people in Sochi: "I am not sure, but I don't bloody know them."
:isuse:

teacher
dada :)kralj je ladno to izjavio. reporter bbc-a je zato prethodno veče posetio gay club u centru Sočija, a kaže da takvih mesta ima nekoliko u Sočiju i okolini.

Timmy
sinoć je bila Panorama na BBC-u o Sočiju. navodno je Putin sa drugarima proneverio oko 25 mlrd $, da ne govorim da je sjeban ceo ekosistem nacionalnog parka i policijska tortura meštana.
Nemoguce!! Ti ovo pises samo zato sto mrzis bratski nam narod :mad:

belch

to nije ni bitno, bitan je sport....

teacher

realno, soči 2014 = berlin 1936 - korupcija

Tolaa
to nije ni bitno, bitan je sport....
:DNajprljavije igre iza Berlina, bez ikakve konkurencije, sa velikom sansom da jos ucvrste poziciju kad pocnu. A kako su lepo mogli da ih prebace u Vankuver u kratkom roku, samo da u MOK-u ne sede gliste.

freakns

najprljavi igre cak i ispred Berlina su Atlanta '96, ako se vec prica o korupciji... doduse, koliko vidim ovde je mnogo vece pitanje oko prava homosexualaca u Rusiji... rekoh ja lepo sta ce da bude.

Tolaa

Kamo srece da su ove i berlinske igre prljave "samo" zbog korupcije. A ja jos lepse rekoh: i treba da bude. Zapravo, dok god bude trebalo da se objasnjava da ljudska prava nisu "kurci-palci", i MORA da bude.

teacher
najprljavi igre cak i ispred Berlina su Atlanta '96, ako se vec prica o korupciji... doduse, koliko vidim ovde je mnogo vece pitanje oko prava homosexualaca u Rusiji... rekoh ja lepo sta ce da bude.
to to, a gore od atlante (gde je 90% sportskih dvorana i arena već postojalo i nije bilo namere da se nanosi sneg na primorje) je i los anđeles i montreal! o solt lejk sitiju da i ne govorim!

Korki
dada :)kralj je ladno to izjavio. reporter bbc-a je zato prethodno veče posetio gay club u centru Sočija, a kaže da takvih mesta ima nekoliko u Sočiju i okolini.
Шта каже, посетио је геј клубове у Сочију? Рекао бих да се не зна ко је смешнији у овој трагичној пропагандој представи са обе стране.Солт Лејк је једна од најтамих мрља МОКа, када је неколико чланова МОКа морало да напусти своје функције због корупције.Зашто су ОИ у Москви боље од ових Сочију по питау људских права? Не знам зашто се пореди са Берлином када имају Москву. Можда зато што су учествовали у Берлину али не и у Моксви. Иако је Москва 1980 једна од најбоље организованих ОИ са становишта људских права не верујем да је задовољавала.Наваљни је човек који говори да Азијате треба избацити из Русије а осуђен је због корупције. Правдао се да има много већих лопова од њега а њих се не хапси. Тежак десничар којег нисам чуо да се буни за права хомо популације. Али због таквих је уведена забрана хомо пропаганде. Писао сам већ о томе.

freakns
to to, a gore od atlante (gde je 90% sportskih dvorana i arena već postojalo i nije bilo namere da se nanosi sneg na primorje) je i los anđeles i montreal! o solt lejk sitiju da i ne govorim!
Atlanta je dobila igre jer je Coca Cola najveci sponzor igara. boli me dupe da li su navlacili sneg(mada ne znam sta ce ti sneg za letnje, ali ajde) ili unistavala floru i faunu ili su samo ladili jaja... te igre su bile Atinine, amerikanci su ih kupili. ali jbg, to je ipak u skladu sa olimpijskim duhom, jer tamo mogu da se kecaju od pozadi, i sve je super(inace prve igra na kojima na kraju nije izreceno "ovo su najbolje igre do sada" i igre koje su novinari masovno napljuvali najstrasnije zbog silnih propusta koje su imali... )nije ovo uopste prica Rusija/Amerika, za razliku od tebe, ne lozim se na hladni rat

teacher
Atlanta je dobila igre jer je Coca Cola najveci sponzor igara. boli me dupe da li su navlacili sneg(mada ne znam sta ce ti sneg za letnje, ali ajde) ili unistavala floru i faunu ili su samo ladili jaja... te igre su bile Atinine, amerikanci su ih kupili. ali jbg, to je ipak u skladu sa olimpijskim duhom, jer tamo mogu da se kecaju od pozadi, i sve je super(inace prve igra na kojima na kraju nije izreceno "ovo su najbolje igre do sada" i igre koje su novinari masovno napljuvali najstrasnije zbog silnih propusta koje su imali... )nije ovo uopste prica Rusija/Amerika, za razliku od tebe, ne lozim se na hladni rat
ma ti si momče, kao i obično, promašio temu. ne priča se o tome kako su igre dobijene već šta se radi u ime igara.

Tolaa
Шта каже, посетио је геј клубове у Сочију? Рекао бих да се не зна ко је смешнији у овој трагичној пропагандој представи са обе стране.Солт Лејк је једна од најтамих мрља МОКа, када је неколико чланова МОКа морало да напусти своје функције због корупције.Зашто су ОИ у Москви боље од ових Сочију по питау људских права? Не знам зашто се пореди са Берлином када имају Москву. Можда зато што су учествовали у Берлину али не и у Моксви. Иако је Москва 1980 једна од најбоље организованих ОИ са становишта људских права не верујем да је задовољавала.Наваљни је човек који говори да Азијате треба избацити из Русије а осуђен је због корупције. Правдао се да има много већих лопова од њега а њих се не хапси. Тежак десничар којег нисам чуо да се буни за права хомо популације. Али због таквих је уведена забрана хомо пропаганде. Писао сам већ о томе.
Ako mislis da u Sociju nema gej klubova, onda ti zajedno sa gradonacelnikom Socija mozes ponosno da se nazoves Dragan Markovich Palmov.Sto se tice Moskve i Socija, mozda, ali samo mozda, je ljudsko drustvo ipak napredovalo u poslednje 34 godine?
Opet nista ne razumes. Mozda su ipak propaganda da homoseksualci kvare rusku mladez i propaganda da Jevreji prljaju Nemce opasnije stvari od toga da li je Coca-Cola kupila igre ili je bilo propusta u odnosima sa novinarima. Tebi mozda i nisu, ti uzivas u sportu, a ovi propusti na koje su se zalili novinari u Atlanti su ti pokvarili uzivanje. :cry:Inace se gejevi samo "kecaju od pozadi", kao sto se heteroseksualci "kecaju" samo misionarski. It is known. Edited by Naa

Guest
This topic is now closed to further replies.