Jump to content
Tolaa

Soči 2014 - o svemu i svačemu

Recommended Posts

reg

Zagrejavanje za halfpipe - "izasao" je film Lucy Walker, The Crash Reel, o Kevinu Pirsu, nesreci koju je doziveo i rivalitetu sa Sonom Vajtom [koji je u USA timu].

notenoughreasonsforclaire

Je l' će to prenosi kod nas biti samo na RTS-u?

Tolaa

Da, samo na RTS-u, a i to je pitanje koliko i sta ce prenositi. Eurosportu je bilo preskupo.The Crash Reel mi je u planu za vikend, kazu da je odlican. A kad smo vec kod filmova, Jamajka :Hail: opet ima bob posadu na OI, ovog puta dvoclanu, moglo bi da bude Cool Runnings 2. :thumbup:

Timmi

ne mogu da vjerujem da eurosport nece prenositi zoi. ja sam imao osjecaj da otkad znam za sebe uvijek prenose iste stvari i od toga ne odstupaju.

Timmy

Sta bre?!!!! Pa ko ce da prenosi jebote...

Tolaa

Niko ko ce da prenosi sve sto bi Eurosport prenosio, a Eurosport nije imao para, valjda su Rusi trazili bas mnogo. To se zna vec jedno mesec dana, spominjali su vise puta u prenosima skijanja. Bezveze. Prenosice RTS, HRT i BHRT, ali na kasicicu i verovatno samo alpsko skijanje, hokej, skokove i umetnicko klizanje, a i od toga je pitanje koliko. Preostaju strani kanali na kablovskoj i hvatanje strimova po netu.

Timmy

Promaklo mi skroz to. E jebi ga stvarno.. Meni zao karlinga, boba... skijanje ce se lako naci.

freakns

skijanje je najdosadniji deo OI(sorry Naa :( )biatlon, nordijsko trcanje i naravno hokej rulaju... vatace se valjda streamovi

Timmy

Pih.. nordijsko trcanje... zanimljivo kao sah.

ToniAdams

lolo :heart:1380589229000-USP-USOC-Team-USA-Media-Summit.jpgnisam imo pojma da se presaltala na zimske sportove.

malkin

vaistinu :heart: mislim da videh negde da je prošle godine u bobu bila prvak sveta. valjda će imati više sreće nego na letnjim olimpijadama.

Tolaa
Promaklo mi skroz to. E jebi ga stvarno.. Meni zao karlinga, boba... skijanje ce se lako naci.
skijanje je najdosadniji deo OI(sorry Naa :( )biatlon, nordijsko trcanje i naravno hokej rulaju... vatace se valjda streamovi
Ne postoji dosadan deo OI. Mozda ceremonija zatvaranja (London not included). Meni je najzalije zbog karlinga. Hokej ne sumnjam da ce prenositi, a trebalo bi i biatlon, posto mislim da su za prenos sigurni samo hokej, skijanje (mada ne verujem da ce sva takmicenja), umetnicko klizanje i skokovi. A prenos samo tih par disciplina bi bio sramotan cak i za RTS. Mada, to i ne bi bilo neko iznenadjenje.

kobni zelaya

:(

Guest
This topic is now closed to further replies.