Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

I u Rusiji. Nema obrnutog trougla na ulazu u kružni tok, primenjuje se klasično pravilo desne strane. Ko je u kružnom toku njemu svi koji se uključuju dolaze sa desne strane, mora da ih propusti...

 

U Nemackoj ima kruznih tokova sa i bez znaka, vecinom su ovi sa trouglom, ali prosla sam do sad kroz dva gde toga nema pa vazi redovno pravilo desne strane.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

e ajd ovde da pitam..dal sam ja luda ili je izlaz sa auto-puta za Ns iz pravca Subotice uzasno ili skoro i neobelezen?

jer sam ga upravo promasila pa isla do Sajkasa da bih se vratila(a kod Sajkasa 4 velike strelice na svakih 300-500m koje te upozoravaju na izlaz)..ajd sto sam ja plavusa tako nego i drugari u drugim kolima isto pa ne znam jel smo mi ili je to stvarno?  :unsure:

Link to comment

e ajd ovde da pitam..dal sam ja luda ili je izlaz sa auto-puta za Ns iz pravca Subotice uzasno ili skoro i neobelezen?

jer sam ga upravo promasila pa isla do Sajkasa da bih se vratila(a kod Sajkasa 4 velike strelice na svakih 300-500m koje te upozoravaju na izlaz)..ajd sto sam ja plavusa tako nego i drugari u drugim kolima isto pa ne znam jel smo mi ili je to stvarno? :unsure:

Nisi luda, i ja sam ga pre par meseci omašio, pošto retko idem sa te strane...

 

Mislim da nema više od jednog znaka...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

dobro je da nisam luda..ali kakav kretenizam jbte..

 

 

 

 

 

a ceo dan imam rant na plavuse za volanom da bih na kraju i ja zabrljala  :lolol:  a i drugar u drugim kolima je prirodni plavusan  :lolol:

Link to comment

Ajd kad već pričamo o situacijama, danas, raskrsnica Futoške i Maksima Gorkog... Ima traka za desno i pravo i samo za pravo... I dva puta isto... Kreten ispred mene, iako je traka za samo pravo potpuno prazna, staje u traku za desno i pravo, i blokira me da skrenem desno...

 

Pa jeboga ja, koji je to način razmišljanja? Razumem ja da ima pravo da stane u tu traku, ali, zar nije logično paziti ponekad i na druge učesnike u saobraćaju...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Pa jeboga ja, koji je to način razmišljanja? Razumem ja da ima pravo da stane u tu traku, ali, zar nije logično paziti ponekad i na druge učesnike u saobraćaju...

 

Pa ti kao da nikad nisi vozio do sad u Srbiji?

Link to comment

Pa ti kao da nikad nisi vozio do sad u Srbiji?

Pa ovo mi se nije dešavalo do sad, u ovom obliku... A baš dosta vozim, nije da sam neko ko vozi samo po gradu gde živi...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

pih, zeleno na semaforu, dve trake za pravo, jedna za levo, ja u srednjoj prolazim kroz zeleno, lik ispred iz desne trake skreće ulevo. škripa guma i na desetak cantima mu se zaustavio od vrata. a nisam ga mogao videti šta je naumio jer je bilo par automobila iza njega.

Link to comment

pih, zeleno na semaforu, dve trake za pravo, jedna za levo, ja u srednjoj prolazim kroz zeleno, lik ispred iz desne trake skreće ulevo. škripa guma i na desetak cantima mu se zaustavio od vrata. a nisam ga mogao videti šta je naumio jer je bilo par automobila iza njega.

Kod medicinskog i sajma, isto danas... Tri trake, levo, pravo, desno(+ autobus ima pravo za pravo)... Riba stoji u srednjoj, prva... I pali se zelono... Riba stoji, prolazi bus u desnoj, idu ljudi u desnoj i skreću, riba i dalje stoji... I onda izbacuje žmigavac i skreće desno... Iz srednje... :isuse:

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

I ja sam iz NS-a, ali ne znam gde se seku Futoška i Maksima Gorkog....

 

 

edit: ne mislim da zakeram, nego ne mogu da skontam koja je to raskrnica

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...