Jump to content
IGNORED

Zaglupela horda internet troglodita


Tsai

Recommended Posts

Ne znam kako drugačije da nazovem ovakav tip ljudi u našem društvu.Ponekad čitam komentare na neke domaće a i strane vesti po sajtovima raznih novina, medija itd.. i 99% su iste, ili malkice modifikovane verzije budalaština.Majku mu, da li je moguće da postoje takvi patetični frikovi, i to u tolikoj meri, već godinama. I šta izaziva pojavu istih ?Da pojasnim:''Šumaher doživeo povredu na skijanju''komentari tipa: ''ne daj se Šumi, odvezi poslednji i najbitniji krug u životu iako počinješ sa poslednje pozicije'', ''dragi Šumi, ovo ti je najvažnija vožnja u životu. drž se majstore'', ''samo što nije stigao cilj, bio si prvi i uvek ćeš biti prvi, dodaj gas legendo'' itditd''Ubio ženu, pa sebe''''prokleto bilo srpsko pogano tlo na kome stojim, najgori smo narod na svetu, ovoga samo u Srbiji ima'', ''ubicu okovati u lance i terati ga da hoda od hrama do kalemegdana'', ''eh, gde je taj Hamurabijev zakonik''''Kristijano Ronaldo slobodan igrač od septembra''''Tole, šta čekaš, hehe?'', ''Džajo, šta čekaš, hehe?'', ''Dovedite ga na Zlatibor da proba komplet lepinju i o'ma će da potpiše za Javor, hehe.''Kakav mentalni sklop uopšte kuca ovakve poruke? To kao neki botovi da kucaju najpatetičnije moguće slogane naučene napamet.Da li je moguće da smo kao društvo toliko tupavi i ograničeni? Nisu to neki izuzeci pa da mi bude smešno.

Link to comment

srbija, kursadžije, audicija, slepstik humor od kog nismo napredovali dalje. to je to, rešio sam problem. zatvorite topik.hvala najlepše

Edited by Ravanelli
Link to comment

svako ima pravo da bude glup, problem je sto ne postoji filter koji bi sve to lepo odvajao i cuvao ljudima zivce.mislim da je lep primer novinskog clanka koji mi je digao kosu na glavi, pre svega naslovom, tako da mu komentari dodju kao svojevrsni ukrasblic od pre neki dan

Link to comment
Da.Pogotovu ta ''ovoga samo u Srbiji ima'' patetika
Ali, to su sve opšta mesta.Uostalom, šta je to toliko loše u tim komentarima? Ljudi, prosto, žele da učestvuju, da budu deo nečega, bilo to nešto dobro ili loše. Možda bi rekli i nešto mudro, ali, ne umeju. So what. Zašto bi morali da budu mudri i pronicljivi?To su samo tanki komentari na brzo izmenljive i nepostojane vesti. A, nije ni neka velika mudrost konstatovati tupost tih komentara.Ako želiš sliku tupizma, well, postoji ceo topik, aktivan na dnevnoj bazi.
Link to comment

''Glupi komentari na internetu''''prokleto bilo srpsko pogano tlo na kome stojim, najgori smo narod na svetu, ovoga samo u Srbiji ima'', ''Da li je moguće da smo kao društvo toliko tupavi i ograničeni?'', ''Kakav mentalni sklop uopšte kuca ovakve poruke?''

Edited by Syme
Link to comment

Možemo i da ih objedinimo:''Dopusti da se Božić dogodi u tvom srcu, da se ljubav rodi svaki dan iznova, jer Božić postaje vidljiv u svakoj ljubavi među ljudima! Hristos se rodi!''

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...