Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

braco, evo odgovoricu, pa prihvatite ili ne, ono, svejedno mi je. nije isto kada se ja zavitlavam sa ovim curama i kada to Blic radi. zasto? zato sto ja to ne radim proracunato, tj nisam predlozio na nekakvom kolegijumu da "teramo pricu sa one dve, da saznamo sve o njima, sa kim se jebu i za koliko para, i da ih sistematski izvrgavamo poruzi, uz pozive psihijatrima" vec su mi izgledale cudno, pa sam okacio fotku iz vica. ni tekst nisam citao.isto tako sam mogao okaciti i sliku nekog goth frika sa kojim se inace druzim i koga postujem, dabome pod uslovom da je vec pristao da mu slika bude u javnosti. jednostavno, uzivam u neobicnom i nesvakidasnjem, i ne smatram da su ove dve cure iz svemira ucinile sebi nesto posebno lose. u svakom slucaju je manje opasno od izjedanja pljeskavica svakog dana, manje je opasno od alkohola i pusenja, i lakse se moze vratiti u predjasnje stanje. ako im dosade ovakve usne, vratice im stari oblik, a sociva verovatno nose samo kad idu u grad.eto ako sam upao u misolovku, upao sam, znas koliko sam se potresao :lol: na stranu sto jako sumnjam da je Dig odjednom prihvatio odvratnu naviku da postavlja konverzacione zamke sagovornicima kako bi ostvario nekakvu tupavu pobedu na malom internet forumu.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
ma opušteno dabo, ništa ti ja ne zameram.a, što se mene tiče, avatar ti je zakurac. dočim, da si samo malo spustio pa da se vidi i poprsje, ocena bi bila drugačija.
a, ok, podignu mi se bodlje kada detektujem potencijalnu forumsku igru :)
Link to comment
na stranu sto jako sumnjam da je Dig odjednom prihvatio odvratnu naviku da postavlja konverzacione zamke sagovornicima kako bi ostvario nekakvu tupavu pobedu na malom internet forumu.
i pitanje a i objasnjenje je skroz na mestu.ne potcenjujmo ni tupave pobede, da se ne lazemo svakom od nas zaigra osmejak kada se pokaze da je neko ko nas konstantno smara neotesan, neobavesten, ogranicen & uncool.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...