Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

21 minutes ago, Quizmaster said:

Imate prevelika očekivanja o tome koliko su umetnici informisani i obrazovani. To zavisi od osobe do osobe, koliko je voljna da proširuje svoja znanja. Kad već spomenuste kviz, mogli ste i na "Slagalici" videti da profesionalne glumice greše (jer im je tako napisano) i niko ih ne ispravlja.

 

Ne znam otkud ti to za ocekivanja.. ja licno sam ih odavno spustio za sve.

.

Pogledaj jednu epizodu. Nije uporedivo sa slagalicom. Tamo grese, ali bar 20 puta manje. Ovo ovde je neslusljivo koliko zena veze nema...

Edited by Timmy
Link to comment

Baš je nepismena, ali bio drugar, valjda se snima maltene u cugu, mnogo manje ponavljaju i peglaju, plus nema kao u Slagalici Milke Canić koja je vraćala voditeljke kad se izlupetaju čak i kod naglaska. Ne znam kako je sad u Slagalici.

 

Edit: hoću da kažem, nepismeni su i na drugim stranama samo što je kod drugih veći stepen kontrole

Edited by James Marshall
Link to comment

Sinoc u slagalici trazi se tacan broj 018, takmicari resili ispravno a kod postupka kako je ziri ili ko vec resio cita ona 6+2*6, samo jedna od gresaka al ajd ova je najsvezija


Negde oko 6,40
Link to comment

Sta je greska ovde?

 

A nemojte ljjudi porediti neuporedivo,. Odgledao sam bar 200 epizoda slagalice i 5-6 epizoda ovog novog. Grese i u slagačice, posle Milke vise, ali to nije blizu lupetanju ove krestave glumice...

Link to comment

U slagalici se već godinama vuče asocijacija kuga-virus ili virus-kuga. A kuga je bakteriološko oboljene. Iako im je skrenuta pažnja na to oni ne odustaju 

 

Pogledao  Totalni obrt na tjubu, pored tupave koncepcije kviza i spomenute glumice, nemoguće je gledati ovo celih 45 minuta, pet puta nedeljno .Promašaj u startu  

Link to comment
On 1/25/2018 at 10:06 AM, Frank Pembleton said:


Ovde se ne priča o takmičarima, nego o voditelju, koji ima napisana pitanja...

 

Nisam ni pričao o takmičarima, već o glumicama koje vode kviz. Glumci valjda spadaju u umetnike, zar ne?

 

A ono drugo što sam rekao - to zaista zavisi od osobe do osobe. Dovoljno je pogledati kako kviz vodi Tarik Filipović, pa zaključiti koliko znanje ima taj čovek i kako suvereno vlada emisijom.

Edited by Quizmaster
Link to comment
  • 2 weeks later...

Hit priča. Dvojica tukli jednu. Stvarno hit. Jebeni Informer.

 

 

Quote

 

HIT PRIČA! Ne daj, ne daj jednoj ženi da nas rastavi... BOSANKU ZAJEDNO PREBILI MUŽ I LJUBAVNIK!

BALKAN         0

Nevenčani suprug i ljubavnik zajednički su napali i naneli fizičke povrede ženskoj osobi sa inicijalima A.P. (31), a ovaj neobični dogadaj desio se sinoć u Cazinu, potvrdili su iz MUP-a Kantona Una-Sana (USK)

 

Policijska stanica u ovom gradu dobila je anonimnu dojavu o verbalnoj svađi u kojoj su učestvovali pomenuta A.P., njen nevenčani suprug A.B. (26), kao i lice Š.P. (23) sa kojim je pomenuta ženska osoba bila u ljubavnoj vezi.

Incident se dogodio nakon što je suprug otkrio kako njegova supruga ima ljubavnika, pa je odlučio da ga pozove kako bi zajednički raspravili celu stvar.

Susret se dogodio ispred zgrade u kojoj živi nevenčani bračni par, a nakon verbalne svađe između dvojice muškaraca, oni su se zajednički okomili na A.P. zadavši joj više udaraca u glavu.

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...