Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Nije, ima 4 osobe s prezimenom Skroza među prijateljima na FB-u. Po svoj prilici je izmislila to drugo "z" da bi je ljudi lakše zapamtili.

 

No dobro, to je jedna sitnica u odnosu na Filipa Švarma koji je rođen kao Damir Kalember, ne znam je li zvanično promenio ime.

http://www.danas.rs/danasrs/dijalog/novinar_i_filmadzija.46.html?news_id=293525

Ne razumem ovo "jedna sitnica"?

Nije to ništa strašno niti retko među novinarima.

Ja znam jedno petoro njih...

Link to comment

Da li je Nolle Selak jedan od njih?

Legenda tranzicionog TVa...

Ne, govorim o novinarima u štampanim medijima, koje znaš po potpisu ispod teksta...

No, svako ima svoje favorite...

Link to comment

Buahahahahahahahaha, stvarno je sledeći korak samospaljivanje i ritualna samoubistva iz odanosti vođi ili što narod ne voli svog vođu previše.

 

Doduše to bi bilo moguće kad bi bilo ko od vođinih sljedbenika imao imalo muda, ali kao i on, oni samo pričaju o toj silnoj ljubavi, ali niko nema muda da povuče prvi potez. Svima su fotelje draže. 

Link to comment

Zaustavite Rojters Politiku!  :lol:

Kakvo poltronsko baljezganje! Slina i Vazduplohov unezvereni od muke i nesnalazenja. Ovaj ko da se sprema za glavnog urednika buduce "oslobodjene" Politike ili je vec napipao mekocu, kakave, u najgorem slucaju, drzavnosekretarske fotelje?

Uzgred, ne citam stranice znamenite Javne kuce, o cemu se radi, jel toliko zabrazdili da im Hrabri Vucic nije na svakoj strani?

Edited by Nesh
Link to comment

Buahahahahahahahaha, stvarno je sledeći korak samospaljivanje i ritualna samoubistva iz odanosti vođi ili što narod ne voli svog vođu previše.

 

Doduše to bi bilo moguće kad bi bilo ko od vođinih sljedbenika imao imalo muda, ali kao i on, oni samo pričaju o toj silnoj ljubavi, ali niko nema muda da povuče prvi potez. Svima su fotelje draže. 

 

Što da ne, prirodna selekcija u praksi.

Edited by Locust
Link to comment

Sad da daju kvotu u Mozzartu gde ce djubre da osvane: Alo, Informer ili Telegraf.

 

Mada psiho pred svake izbore napravi po 1 novine, mogla bi npr Nova Politika da osvane na kioscima

Link to comment

Šta god mislio o dverima I Obradoviću, a to su mahom loše stvari, uživao sam u svakoj sekundi ovog klipa. Ogolio ih je carski.

 

 

Hawaii Mate 9

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...