Jump to content
IGNORED

Шоу свих времена


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

to ovo sa udjuom, memedom, nekom ribom sto izgleda ko brankica za sirotinju, onim pretalentovanim reziserom i likom sto lici na asika?video sam reklamu, i meni dovoljno da zakljucim da je bulja.

Link to comment

Mene je danas pomoćnica direktora ushićeno pitala: "jesi li gledala, ja sam se baš ismejala, onaj Kojo je baš duhovit", pošto sam u milisekundi procenila da ne bi valjalo da joj protivrečim, samo sam rekla da nažalost, nisam bila kod kuće.

Edited by Arkadija
Link to comment

Meni je najzabavnija ona krakata voditeljka šoudenserka koja je neprestano stajala sa širom razmaknutim stopalima što nije bilo u skladu sa njenom svečanom haljinom. Podjednako zabavno je bilo kako je Nataša Ninković posmatrala šoudenserkino gicanje u zelenom. Pored toga, uz pesmu Index-a išao je naslov Nije htijela.

Edited by halloween
Link to comment
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/426094/Nikola-Kojo-Vraticu-ljudskost-na-televizijuJedan zanimljiv deo, nevezan za ovu emisiju:Gledamo vas i u “Nadrealnoj televiziji”. Smatrate li da je nastavak zasenio stare “Nadrealiste”?- Ovaj format nema nikakve sličnosti sa “Nadrealistima”, osim Neleta koji stoji i iza onog i ovog. Nisam srećan sa finalnim proizvodom, jer ponovo živimo u doba autocenzure koja je mnogo opasnija od cenzure. Mislim da smo samo ponekad zagrebali po površini, a nismo otišli dalje. Mada, teško je to kad živimo u totalno nadrealnom vremenu i nadrealnoj državi. Svaka druga vest koju pročitamo u novinama ili čujemo na televiziji je nadrealnija od bilo čega što se može nazvati nadrealnim.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...