Jump to content
IGNORED

konferenciometrija


MayDay

Recommended Posts

A jeste podaleko, gledao sam ja vec malo po netu. 10 sati vozom do Sidneja, ako se ne varam. A Melburn onda jos ohoho. Ostacu ja jos koji dan, pa mozda i banem u jedan od dva najveca grada.

Link to comment
A jeste podaleko, gledao sam ja vec malo po netu. 10 sati vozom do Sidneja, ako se ne varam. A Melburn onda jos ohoho. Ostacu ja jos koji dan, pa mozda i banem u jedan od dva najveca grada.
kakav crni voz, gledaj jeftine letove, tipa Tiger ili Virgin (pogledaj njihove sajtove, ja nekad idem Mel - Syd povratna za ukupno <AU$120. voz ti je mnogo vise od toga)
Link to comment
  • 6 months later...

a da, i akademski deo. organizatori su odlucili da pomere postere za dan ranije a nisu nam rekli :isuse: workshop se sastojao iz dva razlicita skupa i mogli smo da se prijavimo za jedan ili za oba. ja se prijavila za drugi, oni spontano odlucili kad je poceo prvi da posteri budu na kraju tog prvog dana. em smo mi koji smo dosli drugog dana izvisili, em su oni ciji se poster ticao sadrzaja drugog dana (a koji su dosli na oba dana) popizdeli jer nikog od strucnjaka iz njihove oblasti nije bilo da vidi postere. samo u srbiji.

Edited by betty
Link to comment
  • 2 weeks later...

opet nas zlikovci šalju u Francusku na 2 dana, zaista nema smisla više šta nam radeali moram samo da "pohvalim" braću Francuze u smislu za organizovanje i planiranje, ima nekoliko pričica ali najinteresantnija je to što je prevoz do aerodroma za povratke organizovan za 18h a meni je poslednji let u 19:30hi ja pitala pre 2 dana šta da radim, mogu li nekako sama da odem ranije do aerodroma i kako (pošto je to malo negde usred nigdeta blizu Pariza pa bih volela da mi bude objašnjeno unapred može li se uopšte i kako) ili da prenoćim u Parizuodgovor još nisam dobila ali su danas otvorili pooll™ ko sve planira da se vozi tim autobusomgde sam opet napisala komentar šta mi valja činiti, vrlo bih se rado vozila autobusom ali imam mali problem, i još uvek nisu odgovorili ništaa u instititu organizatori putovanja čekaju već 2 dana da vide da li da mi rezervišu let u petak uveče ili u subotu

Link to comment
  • 1 year later...

zar može da se leti 6 sati u Evropi? :o

 

hm, ustvari da...

 

 

 

nego videh ovaj topik pa samo da kažem da mi je prošla (2014ta) godina bila ne-nor-mal-na jer sam bila na 6 (slovima: šest) konferencija

 

čisto sumnjam da će se tako nešto skoro (ako ikada) ponoviti

 

 

prvo je bio neki seminar u Nemačkoj gde smo preko dana mudrovali a uveče svirali i pevali :D

pa je onda bio Rejkjavik (ono kad su mi ukrali cipele :lol:)

pa onda Dubrovnik (gde je padala kiša svaki jebeni dan, no sam ipak uspela da odem i na plažu i iskupam se hehehe)

pa onda Italija (gde su me pozvali da održim jednu prezentaciju na kursu za početnike i slične)

pa onda Slovenija (gde me je jedna konferencijska drugarica pozvala da prezentujem svoju oblast Slovencima, Hrvatima i Srbima + dvojici jadnih Poljaka)

pa onda Katar (gde sam totalno bezveze poslala jedan rad, pa je bio primljen ali nije bilo sigurno da ću moći da idem, pa sam na kraju ipak išla)

 

što je sve bilo super, ali u jednom trenutku sam se negde probudila noću da pijem vode i nisam znala tačno gde sam :blush:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...