Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

5 minutes ago, salkodinamitas said:

Ma veze nemam, nikad se s tim nisam bakto. Ne znam ni koji kabl, gde da ga kupim i gde da ga ustekam. 

 

 

Sasvim ćeš lepo da povežeš i WiFijem, ako misliš na gledanje filmova i serija sa kompjutera.

Link to comment
  • 2 weeks later...

U poslednje vreme sve cesce imam problem sa hijeroglifima umesto nasih slova. Znam da je stos do code page-a al mi nesto ne ide da ga sredim. Na oba tv-a gledam preko servio-a vazdusnim putem ™

 

Na starom tv-u (lb 580v) mi iz nekog razloga ni ne dozvoljava da promenim code page. Mrzi me da se zezam sa flesom da vidim da li bi onda moglo.

 

Na novom (2017) mogu uredno da menjam code page al mi se cini da nije pomoglo prebacivanje na latin 2. Nisam previse eksperimentisao jer mnogo cesce gledam sa prevodima na starom tv-u

 

Prevodi su najcesce sa prijevodionline. Koliko se secam jos od gledanja na jos starijem tv-u pravilo je bilo da sve fercera kad se stavi na latin 2. Da nisam poceo da natrcavam na neke nestandardne titlove?

 

edit: svi pominjani televizori su LG

 

edit 2: ne koristim aplikaciju nego samo server pa izaberem servio kao input. Do sada sam bio ubedjen da onda sve radi isto kao da gledas sa flesa.

 

edit 3: nije plex nego servio... istripovao sam se zato sto mi se folder za gledanje i dalje zove plex iako sam se davno presaltovao na servio

Edited by katamaran
Link to comment
Šta je bolje uzeti za digitalnu kod SBBa, onu D3cam karticu ili onaj njihov D3 mini uređaj?

I postoji li neka konkretna razlika?
 

Ti si kod drugog tv provajdera?
Kartica sigurno nema 72 unazad...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...