Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Pa vase su ladje mnogo potonule kada polazete nade u CNN affiliated televiziju

 

Pa kako da nisu gazzo. Ja ne mogu na srpskom salam/kako treba da se informisem. Zato i dolazim ovde, izmedju ostalog.

Link to comment

juče sam odgledao onaj oljin intervju za istinomer. pomenula je stenovitu direktorku. da li je to ova, imaju ći u vidu ovaj detalj 

 

U novembru 2013. godine preuzela je poziciju generalne direktorke na televiziji B92 na kojoj je za kratko vreme ostvarila zapažene rezultate.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Pa vase su ladje mnogo potonule kada polazete nade u CNN affiliated televiziju

+1

 

A i, pošteno govoreći, jedan Yutel (Alđazira) nam je sasvim dovoljan. Nisam baš nešto željan informacije da su hokejaši MedvešĆaka zabeležili drugu pobedu ...

Link to comment

Jedini pomak bila bi neka supertelevizija koja bi okupila sve kadrove isterane sa drugih ili glavne zvezde ugašenih medija. I da svi oni u program unesu svoje autorske emisije po kojima su postali poznati ...

 

Recimo, na jednoj TV da imate Oljin Utisak, Brankičin Insajder, Sarapin Problem, emisije Dane Šegan i Mićića, Timofejevljev Od trača do istine, zatim U nedostaku dokaza (muška i ženska verzija), Brakusovu TV verziju njegove kultne TV-emisije, jutarnji Gorice i Dragana, pa čak i obnovljenog TV manijaka ...

Link to comment

interesantno obraćanje na fejsu. lako ćete prepoznati filip.., khm, koji je bivši forumaš u pitanju.

 

 

 

Sad sam se prilično ozbiljno štrecnuo...

Gledam uživo preko interneta kratke vesti na novopokrenutoj N1 televiziji. Sve je potpuno regionalno, u skladu sa konceptom, ali mi je potpuno neverovatno da slušam voditelja Srbina, potom Hrvata koji izveštava sa Bandićevog suđenja, pa Bošnjakinju koja priča o koaliciji SNSD-HDZ u Bosni...i sve to u jednom kratkom informativnom programu.
Ipak, u potpunosti sam postao svestan tog šoka kada je došla vremenska prognoza. Srbin voditelj prepušta reč Hrvatici, koja na pravom dalmatinskom akcentu izgovara "Nad nama će nebo bit oblaćno, sa najvećom oblačnošću iznad zapadne Srbije i istoćne BiH" i pokazuje rukom na mapu iza, mapu Jugoslavije...
Edited by Ravanelli
Link to comment

juče sam odgledao onaj oljin intervju za istinomer. pomenula je stenovitu direktorku. da li je to ova, imaju ći u vidu ovaj detalj 

Stenovita je sad direktorka bas na N1. Krasi je strah od vlasti i mozda su je zato i doveli da podmece klipove Jugoslavu.Videcemo...

Link to comment

ova teritorija koju prate i koja je posebno vidljiva na vremenskoj prognozi je verovatno prva takva "mapa" u istoriji ovih prostora, bez tona treba nekoliko sekundi da čovek shvati o kojoj teritoriji govore.

 

crnogorski studio nemaju?

Edited by Malvo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...