Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Minja je počela na YU Info kanalu, pa je krajem 2002. u paketu sa ostalima sa istog stigla na RTV Politiku, gde je sve vreme vodila Dan, dnevnu info emisiju, negde do 2007.Dakle, nije izdanak Žmitrovićeve ergele.Bila je u to vreme normalna, ali je otišla trbuhom za kruhom, a malo kasnije i kod plastičara.Moj problem u vezi sa njenim likom i delom se jedino ogleda u činjenici da ne mogu da shvatim poriv nekoga sa završenim medicinskim fakultetom, kome je jedini cilj da se što više slika.

YU Info je bio julovski cirkus, a zapravo je ona sasvim dobar materijal za Pink tamo se dokazala, niko živi nije ni znao za nju pre toga. Tamo je počela da se šunja sa facama iz političkog miljea...

A to za medicinu, pa neko ko je to studirao "za stvarno" teško da bi to batalio...

Link to comment

 

A to za medicinu, pa neko ko je to studirao "za stvarno" teško da bi to batalio...

ne bih insistirala na tome. to je kao shto je vuk jeremic teorijski fizichar. omashe ljudi, a izguraju po inerciji. ili im cale kenja, pa otaljaju ^_^

Link to comment

dajte, ljudi, kakve pobogu ljekari imaju predefinisane osobine?

iz podatka da je minja zavrsila medicinu ne cita se apsolutno nista sem same te cinjenice. niti je car sto je ljekar, niti je moron sto je sada voditelj.

fascinacije ljekarskom diplomom s jedne i silikonom s druge strane na (trecu) stranu, minja svoju emisiju vodi na problematican nacin kojim se paznja pretjerano skrece sa gosta na voditelja, a efekat je zaglusujuca buka.

Link to comment

eh. vidi. ako ce da pravi zaglushujucu buku nad njima, tako da se oni sludjuju, kao ovaj naci kusur juche, stvarno ne vidim problem :D

 

meni je to skoro pa lekovito i terapeutski, gde mozemo da uochimo 1 obris struke ^_^

Link to comment

dajte, ljudi, kakve pobogu ljekari imaju predefinisane osobine?

iz podatka da je minja zavrsila medicinu ne cita se apsolutno nista sem same te cinjenice. niti je car sto je ljekar, niti je moron sto je sada voditelj.

fascinacije ljekarskom diplomom s jedne i silikonom s druge strane na (trecu) stranu, minja svoju emisiju vodi na problematican nacin kojim se paznja pretjerano skrece sa gosta na voditelja, a efekat je zaglusujuca buka.

Ma da, ta njena "korisna drskost" je zapravo posledica neznanja profesije.

No dobro, "dosta istražismo lik i delo"...

Link to comment
  • 1 month later...

ima sexy zube  :fantom:

 

4 real

 

+32

 

C57V9FZWUAAffvQ.jpg

 

Jbt koliko je dobra ova slika, ladno poster za bilo koji horor film, samo u pozadinu da se stavi Fredi Kruger, Pennywise, ili Aleksandar Martinović.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...