Jump to content
IGNORED

Ja biti ponosna na predakove, topik o porodici i aktivnostima građanina Karađorđevića


Filipenko

Recommended Posts


Jel prošlo 9 meseci od svadbe, nije valjda bilo onog pre braka!

Sent from my LEX820 using Tapatalk

nego ce da dangub. 3 meseca je sasvim dosta. nekad su irineji takve smudili naglavachke, al danas usfalilo plave krvi, pa shta da se radi [emoji38]

sent from bubamoto

Link to comment

Nikada se oni oko toga nisu pitali, dovodili ih i odvodili po potrebi :fantom:

 

A ovo sada glumljenje velike dinastije to je za onaniju clanova krunskog saveta :isuse:, nesto malo ovih koji bi da budu monarhisti i naravno srpskog poreskog obveznika koji to placa...

Link to comment
On 2/24/2018 at 8:08 PM, Прслин said:

Живео Краљ! Живео Краљ! Живео Краљ!

 

Нека је са срећом принцу Филипу и принцези Даници, а и свима нама. Да да Бог да да унуче буде боље од деде. 

 

 

na koju je foru on princ, a ona princeza. jel su im to neki alijasi iz nekog rpg? 

meni najjače što tzv patrijarh daje blagoslov za dete začeto u grehu, van svetinje bračnog kreveta

Link to comment

necemo valjda da robujemo malogradjanstinama, pobogu 21. vek je :( kad smo kod 21. veka mogla bi da crkva isfura neku aplikaciju za mobilni sa zvonima hrama sv. save, pa da zvone telefoni za znacajne dogadjaje poput ovog.

Link to comment
Just now, precog said:

necemo valjda da robujemo malogradjanstinama, pobogu 21. vek je :( kad smo kod 21. veka mogla bi da crkva isfura neku aplikaciju za mobilni sa zvonima hrama sv. save, pa da zvone telefoni za znacajne dogadjaje poput ovog.

 

poznajući patrijarhovu ljubav prema materijalnim vrednostima, da ne kažem novcu, dočekao bi takvu ideju široko raširenih ruku. vreme je za prvi pravoslavni startap!

Link to comment

Jao, како сте сwатки! :780_sparkling_heart: Па ви баш ништа не знате. Да знате како ствари заправо функционишу, вероватно бисте сви били православци и монархисти. Овако трипујете да се благослови ускраћују деци зачетој у грехуtm, па са те премисице скачете на поздрављање прогресивних идеја за које верујете да су одраз непотизма, те зазивате апликације и наплату тих благослова. Ма, дивно. Камо среће да нисте све о вери сазнавали из америчких филмова, где би нам крај био. Мислим, као држави где би нам био крај. 

 

Принц је титула која се добија наслеђем. Можете сви у фруле и дипле да дувате, то је њихово па је њихово. Оно што су им црвена говна за сада ускратила је право да буду Краљеви. Због тога је Престолонаследник Александар још увек Престолоноследник. Е, сада, пре тога иде и Његово Краљевско Височанство, како код Престолонаследника, тако и код Принчева, али ја на томе не инсистирам јер је то народна династија и близу су ми срцу, те од милине дозвољавам себи да на форуму изоставим та три слова. 

 

Edited by Прслин
Link to comment

dobro bre, pa podnosimo sasvim solidno, nemoj da se ljutish :happy:

 

e. uvek me interesovalo. a jel bi meni dosho patrijarh naslavu da ga bash lepo zovem? ili treba da spadnem na morgana frimena? :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment
4 minutes ago, Прслин said:

Jao, како сте сwатки! :780_sparkling_heart: Па ви баш ништа не знате. Да знате како ствари заправо функционишу, вероватно бисте сви били православци и монархисти. Овако трипујете да се благослови ускраћују деци зачетој у грехуtm, па са те премисице скачете на поздрављање прогресивних идеја за које верујете да су одраз непотизма, те зазивате апликације и наплату тих благослова. Ма, дивно. Камо среће да нисте све о вери сазнавали из америчких филмова, где би нам крај био. Мислим, као држави где би нам био крај. 

 

Принц је титула која се добија наслеђем. Можете сви у фруле и дипле да дувате, то је њихово па је њихово. Оно што су им црвена говна за сада ускратила је право да буду Краљеви. Због тога је Престолонаследник Александар још увек Престолоноследник. Е, сада, пре тога иде и Његово Краљевско Височанство, како код Престолонаследника, тако и код Принчева, али ја на томе не инсистирам јер је то народна династија и близу су ми срцу, те од милине дозвољавам себи да на форуму изоставим та три слова. 

 

 

1) ne govorimo o blagoslovima deci već ka srećnom prinčevskom paru, kako je to patrijarhh blagoslovio (već mnogo puta) konzumiran brak pre zaveta datih pred bogom?

2) kojim nasleđem? pravo da budu kraljevi, stvarno? ludačka tradicija dinastije od preko 30 godina im dala to pravo?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...