Jump to content
IGNORED

Ja biti ponosna na predakove, topik o porodici i aktivnostima građanina Karađorđevića


Filipenko

Recommended Posts

Ko će da ga drmne kad niko od njih nije prismrdeo Srbiji i Jugoslaviji "since 194"??

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Jelisaveta? Sta fali da i mi imamo kraljicu? Kada moze Britanija a sto smo pa mi gori? A i rodjena ovde i ima dokaz da je rodjena na nasem tlu plus sto valjda i zivi ovde a i pijacarski se preko novina svadjala sa rodjakom acom gicom oko belog dvora. Kakav narod takva mu i dinastija

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Edited by Pontijak
Link to comment

Jelisaveta? Sta fali da i mi imamo kraljicu? Kada moze Britanija a sto smo pa mi gori? A i rodjena ovde i ima dokaz da je rodjena na nasem tlu plus sto valjda i zivi ovde a i pijacarski se preko novina svadjala sa rodjakom acom gicom oko belog dvora. Kakav narod takva mu i dinastija

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Pardoniram. Nisam znao... :)

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment

Pardoniram. Nisam znao... :)

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

A Aleksandar Pavla Karadjordjevic bio bas pravi gospodin. Ratni pilot RAF sa hiljadama sati borbenog leta a to bio opasan posao tada jer je procenat pogibija bio bas veliki. Nikakvo pilicarenje jajarenje bahacenje pretenzije u javnosti. Cak se stavio na raspolaganje komandi nase ratne avijacije kada je pocelo bombardovanje, lep gest bivseg ratnog pilota. Vest o njegovoj smrti ovde prosla totalno nezapazena i kod najvatrenijih srbendi monarhista ali glavno da je u medijima aca gica koji vise lici na dvojnika gazda jezde nego na aristokratu ciji preci su iz slavne nemacke kuce koja dala najveci broj monarha modernoj evropi. Jeftini pilicar koji postavljen ovde da svojom pojavom ogadi i samu ideju o monarhiji [emoji3]

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Edited by Pontijak
Link to comment
  • 4 weeks later...

post sa fb:

Moja draga sesta nedavno je, u svojstvu đaka generacije svoje srednje škole, primila poziv "od kralja lično" na "svečani" prijem u dvor, prilikom kojeg će imati prilike za druženje sa kraljevskom porodicom i što je napomenuto ogromnim masnim slovima da "dobije veoma vredan poklon za ostvareni uspeh". 
Uprkos mojim apelima da u to grotlo pakla ne odlazi (ili da mu barem zarije nož u škembe dok je tamo), ona je zbog radoznalosti kakav je to poklon, i kako uopšte izgleda taj gala prijem na našim grbačama, ipak otišla.
Nakon sat vremena slušanja horova i govora i blejanja na suncu sa još par stotina mučenika, prilikom čega je za posluženje dobila vodu i sokove iz plastičnih čaša, došao je vrhunac manifestacije i sluge su pred kralja donele gomile torbi za lap-topove sa kraljevim grbom na njima. Masa se uskomešala i počela da oduševljeno uzvikuje kroz smeh UAUU LAP TOPOVI SUPER SVAKA ČAST!
Po azbučnom redu prisutni su prozvani i brže-bolje isterani po dodeli torbi.
No, kada su sa svojim roditeljima sa kojima su iz Čačaka, Kruševaca i Vranja putovali do kraljevske rezidencije, izašli napolje i otvorili poklone, čekala ih je još jedna dobra zajebancija od strane ove ličnosti i titule koje su zajebancija po sebi.

 

 

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ffilip.visnjic.5%2Fvideos%2F10206183046326437%2F&show_text=0&width=560" 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...