Jump to content
IGNORED

Ja biti ponosna na predakove, topik o porodici i aktivnostima građanina Karađorđevića


Filipenko

Recommended Posts

  • 2 months later...

 

 

KRALJEVSKI SKANDAL: Blud i razvrat Karađorđevića!

Na internetu osvanule slike Aleksandra III i Petra III, naslednika Aleksandra II Karađorđevića, na kojima se bahate pored kola, pipaju žene za grudi, simuliraju seks sa devojkama

BEOGRAD - Pištolji, alkohol, luksuzni automobili, raskalašni provodi i bahanalisanje sa devojkama svakodnevica su ne samo nekih mafijaša u Srbiji već i srpskih prinčeva Petra III (35) i Aleksandra III (33), potomaka loze Karađorđević i sinova prestolonaslednika Aleksandra II Karađorđevića.

 

Naime, tokom jučerašnjeg dana internet su preplavile fotografije na kojima se vide srpski predstavnici plave krvi kako se bahate u provodu. Na jednoj od njih mlađani Petar III, u stilu gangstera, pozira sa kačketom i naočarima, dok u jednoj ruci drži pištolj, a u drugoj alkoholno piće.

 

aleksandar-karadordevic-ii-aleksandar-iii-petar-iii-karadordevici-blud-razv-1445555816-768175.jpg

aleksandar-karadordevic-ii-aleksandar-iii-petar-iii-karadordevici-blud-razv-1445555816-768177.jpg

aleksandar-karadordevic-ii-aleksandar-iii-petar-iii-karadordevici-blud-razv-1445555816-768179.jpg

aleksandar-karadordevic-ii-aleksandar-iii-petar-iii-karadordevici-blud-razv-1445555816-768181.jpg

aleksandar-karadordevic-ii-aleksandar-iii-petar-iii-karadordevici-blud-razv-1445555900-768173.jpg

Edited by FERNOUX H
Link to comment

da sam ja bogati prestolonaslednik bio bi jedno 3 puta gori.

 

realno. očekivao sam neki veliki šok, a ono glupiranje na žurkama. razumem levija i tonija, oni nikad nisu bili mladi, pa ne razumeju ludost.

Link to comment

Nije to verenik naslednice Kusturice.

Obe porodice se nadaju da će se ovaj ugledati na brata koji se zavetovao naslednici.

Ne širite neistine, ne rušite sreću zalubljenim ljudima!

 

 

Kakvi kreteni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...