Jump to content
IGNORED

X Faktor


Lezilebovich

Recommended Posts

Ja sam odlepio od Željka na tom fifi klipu, što sam više gledao bilo me je više jebeno sramota i imao sam želju da mu neko polomi po neku kost asap. Kakva prepotentna kretenčina, užas.Inače, Simon je car. :) Jeste surov i svakako da preteruje sa vređanjem ponekad i sl, ali nekako je dobro to radio. :D

Link to comment
Inače, Simon je car. :) Jeste surov i svakako da preteruje sa vređanjem ponekad i sl, ali nekako je dobro to radio. :D
+1Sajmon je vlasnik soua plus je covek koji ucesnicima direktno nudi ugovor nakon ucesca. Covek je mogul popularne muzicke industrije i sa ucesnicima pravi "investicioni" odnos. Dodatno je provalio da je "cool" kad si grub na TV i da to raja iste.Pratim UK i US a od prve epizode nase verzije me zesce blam i ne mogu da gledam...
Link to comment
Ja sam odlepio od Željka na tom fifi klipu, što sam više gledao bilo me je više jebeno sramota i imao sam želju da mu neko polomi po neku kost asap. Kakva prepotentna kretenčina, užas.Inače, Simon je car. :) Jeste surov i svakako da preteruje sa vređanjem ponekad i sl, ali nekako je dobro to radio. :D
Žeks se glupo odao. Ta naglašena homofobija izražena posle nastupa ove trandže govori o samo jednoj stvari - paničnom strahu od sopstvene seksualnosti, o čemu se i inače šuška godinama ... Zašto Kikiju to nije zasmetalo? Edited by stoka
Link to comment
Žeks se glupo odao. Ta naglašena homofobija izražena posle nastupa ove trandže govori o samo jednoj stvari - paničnom strahu od sopstvene seksualnosti, o čemu se i inače šuška godinama ... Zašto Kikiju to nije zasmetalo?
Da, da, to su stari tračevi, vrlo moguće i istiniti.Ali sve i da ih mrziš najviše na svetu, koliko treba da nemaš ljudsko da iskuliraš sam sebe i odoliš iskušenju da tog nekog poniziš pred milionima? Užasan čovek. To ti je i odgovor. Kiki je verovatno barem toliko vaspitan i tolerantan. Ko zna, možda mu je prizor manje prijao nego Željku, ali čovek zna zašto je tamo. Ne verujem, ali nije i nemoguće. ovaj je dao sebi pravo da 2 minuta maltretira čoveka.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...