Jump to content
IGNORED

Bron/Broen


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    65

  • Arkadija

    31

  • mustang

    27

  • Frank Pembleton

    20

Ma sve je to kul, nego je problem kod tih fanki suncanih lokacija, gde se ljudi deru po ulici, sto nema direktnih letova. A mi uhvatimo jedan produzeni vikend godisnje da se svrcnemo negde malo bez dece, pa je glupo da pola puta provedemo po aerodromima. S druge strane, za ove njene umereno do znatno oblacne gradove, gde ni psa ne cujes da zalaje a kamoli neki covek da podigne glas, letova ima kolko volis. I tako na kraju obilazim mesta gde se likovi po serijama ubijaju jer su zaludne psihopate, umesto da idem tamo gde se ko sav normalan svet rokaju zbog para :)

Link to comment
  • 8 months later...
2 hours ago, Tolaa said:

Ko hoce da ceka BBC-jeve titlove, neka se strpi do kraja meseca, tad krece kod njih. 

 

Tako uvek i uradim i  sačekam sve epizode i odgledam ih za jedan vikend.

Link to comment

Dobre prve dve epizode, iako je mozda malo predvidljivo ako se ispostavi da su

Spoiler

one dve devojcice Henrikove cerke. Bilo bi bolje da se ispostavi da su nekako zavrsile u onom selu/sekti, ako su uopste zive.

 

Bezveze je da je Saga izgubila onoliko krvi, a onda par dana kasnije kao da se nista nije desilo. Deluje mi da je taj dogadjaj sa ubodom potpuno nepotrebno ubacen. 

 

Edited by Tolaa
Link to comment
3 minutes ago, Tolaa said:

Dobre prve dve epizode, iako je mozda malo predvidljivo ako se ispostavi da su

  Reveal hidden contents

one dve devojcice Henrikove cerke. Bilo bi bolje da se ispostavi da su nekako zavrsile u onom selu/sekti, ako su uopste zive.

 

Bezveze je da je Saga izgubila onoliko krvi, a onda par dana kasnije kao da se nista nije desilo. Deluje mi da je taj dogadjaj sa ubodom potpuno nepotrebno ubacen. 

 

jesi ti to svedsko-danski poliglota ili ima prevod na srpski ili engleski?

Link to comment
4 minutes ago, mustang said:

jesi ti to svedsko-danski poliglota ili ima prevod na srpski ili engleski?

 

Svedski razumem, za danski ide prevod na svedskoj tv. Verovatno su do sada izasli bar engleski titlovi za makar prvu epizodu (druga je isla sinoc), tako da verovatno mogu da se nadju. Mada uvek budu mnogo losiji u poredjenju sa BBC-jevim prevodom.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Niko nije jos poceo da gleda?

 

Dobro vozi ova sezona za sada. Posle 5 epizoda nemam pojma ko bi mogao biti ubica, a jos vise od toga me zanima kako ce da se raspletu odnosi medju likovima, posto je poslednja sezona. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...