Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemojte da hejtujete. Činjenica je da drugih šou programa u zemlji i nema, a ovaj je prilično gledljiv, meni je ostvario svrhu, nije opterećujuće. Tržanka je stvarno smor, al bilo je drugih boljih.
+1Sve u svemu, jedan od retkih tzv. šou programa koji me je skoro do kraja izneo. Verovatno bi i skroz do kraja, da me nije grizla savest pa sam seo da radim posle glasanja žirija, ali to je suštinski i bio kraj.Sasvim OK, za naše pojmove.
Link to comment

Jel trżanka imala nos od plastelina? Jezivo. I ona mala oliver mandić je zastraşujuća bila. A i milivojevića/đola su nagrdili. Maska fail. Mogli su i seve malo popraviti.

Link to comment

Tržanka je imala kostim koji se pripija uz telo, pa joj u nos nisam zagledao, dovoljno je ovo bilo gadno.Saru su sa nosem unakazili (Oliver Mandić), Milivojevićeva maska je bila kao da mu je Syme sa ljubavlju prem Đoletu pravio. :(

Link to comment
Primetio sam u obe epizode neki pritajeni konflikt između Skaja i Katarine, zašto?
Možda su bili u vezi i te forice ... Kaja je svojevremenio naskakala i mog prijatelja Slavketa ...
Link to comment
Evo sad gledam. Svaka čast Ani Kokić zaista.A Ivanović je debil. Katarina nije vredna pomena.
Ko bi krivično odgovarao da je Kokić pala sa kugle i razbila se o pod studija TV Prve?
Link to comment

Verovatno je morala da potpise papir. Inace Radivojevicka je uber iritantna sa svojim komentarima sa visine, usiljenim ko fol placom na Balasevica, komentarima tipa "ja najbolje znam koliko je ovo tekso, koliko je ono tesko" za skoro svakoga :puke: Iritira naravno i Ivanovic, koji je valjda razumeo da sve sto izgovori mora biti "duhovito", ili zaista veruje da je toliki kapacitet. Ziri je u svakom slucaju do sada najgori deo ovog projekta, i to ubedljivo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...