Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene kao neznalicu u muzičkom obrazovanju, prijatno su iznenadili pevači čije žanrove ne pratim - Šašić, Knez, Jelić- Ne mislim na imitacije već ukupno na kvalitet pevanja

Link to comment
jel sada ispada najlošiji?
Koncept je takav da nema ispadanja, a ne znam koliko i da li uopšte nešto znače ti osvojeni bodovi. Na kraju se publika uključuje i ona donosi odluku o pobedniku serijala.
Link to comment

Meni koncept emisije nije jasam - imamo poznate pevače/glumce koji pevaju poznate pesme nekih drugih pevača/glumaca?Sta je tu "za emisiju"?Ne kazem, produkcija je vrhunska, pare date na maske, scenografiju i reklame se verovatno u nekim stotinama hiljdama evra brojeali jednostavano ne vidim čemu takav "pristup" ... verovatno zbog gledalaca. Meni bezveze.I naravno žiri je katastrofalanIvan i ona glumica iz Zone su totalni promašaji, jedino ona Marija "valja".O gostujućim članovima žirija, nemam reči, ne znam o dakle ih izvlače....

Link to comment
Mene kao neznalicu u muzičkom obrazovanju, prijatno su iznenadili pevači čije žanrove ne pratim - Šašić, Knez, Jelić- Ne mislim na imitacije već ukupno na kvalitet pevanja
Knez peva od malih nogu, mene njegovo pevanje ne iznenađuje. Mene iznenađuje oduševljavanje glupostima i akrobatikom. Razumem ja da je ovo šou, ali...Inače, Goci Tržan je onaj kostim stajao kao piletu sise. Ona nit ima dupeta, nit ima igrudi da ga iznese, a uz to, ima i pojas za spasavanje oko struka. I svi se u studiju kao pale da joj super stoji :isuse:
Link to comment

Podsećanje na pravila:- Svaki učesnik u svakoj epizodi mora da imitira drugu muzičku zvezdu, bez ponavljanja.- Nema eliminacija. Poeni se sabiraju iz nedelje u nedelju i tako se vrši rangiranje takmičara sve do polufinala.- Do polufinala pobednika emisije određuju poeni žirija i drugih takmičara.- Gledaoci će tek od polufinala moći da podrže svoje favorite sms glasovima.- Četvrti član žirija je gostujući i menjaće se iz emsije u emisiju.

Link to comment

nisam ovo gledala, ali vidim naslove po novinama ko je sta imitirao, pobedio i slicno.i u stvari, utisak mi je da je mega jadno da pobednik osvaja 1k jura koje onda prosledjuje u humanitarne svrhe.1000 EUR za humanitarne svrhe, show za ciji jedan nastup se potrosi kapiram 5x toliko...beda.

Link to comment

Nemojte da hejtujete. Činjenica je da drugih šou programa u zemlji i nema, a ovaj je prilično gledljiv, meni je ostvario svrhu, nije opterećujuće. Tržanka je stvarno smor, al bilo je drugih boljih.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...