Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta nije u redu sa ovom Katarinom?Nisam bio uz tv sve vreme, ali kad god bacim pogled ima neke wtf facijalne ekspresije ili idiotske komentare...
Imam utisak da je gledala neke idole, iks faktore i slične strane emisije, gde se dešava da žene u žiriju i zaplaču, ali one to urade iskreno jer su se uživele u pesmu, dok mislim da Katarina glumata.
Link to comment
Danas je preminuo Jovan Ristić, vjerovatno najbolji autor šou programa kojeg je Srbija imala.Njegovi serijali sa Sedmoricom mladih, Biljanom Ristić i još neke njegove emisije i danas predstavljaju previsoku ljestvice za sve šou programe koji se ovde rade.Ironijom sudbine, upravo danas smo dobili šou program koji podsjeća na najbolje dane Jovana Ristića.Ono što smo do sada vidjeli izgleda odlično i siguran sam da će ova večerašnja emisija do kraja održati ovako visok nivo.Nadam se da se neće ispucati u prvoj emisiji i da će naredne biti približno dobre.Šta reći, osim sva sreća da Pink nije uzeo licencu za ovaj šou.Oni bi već našli način da to upropaste.I da, tužno je da RTS već godinama ni ne pokušava da uradi nešto slično onome što je nekad radio.Osim pomenutih Ristićevih emisija tu bih svakako dodao i Obraz uz obraz (u Šotrinoj režiji).Bar da ih češće repriziraju.Prva defintivno drži primat kada su zabavno-muzičke emisije u pitanju.
whenfacepalmjustaintenou.jpg
Link to comment
Na kraju ubedljivo pobedi Kokićka... Dobro je pevala, ali meni te akrobacije na sceni nemaju baš nikakve veze sa originalnom pesmom. Nek im bude.
Meni je Knez bio najbolji, i kao izvođenje i kao kostim.Milivojević je bio najlošiji, niti je skinuo Đoleta kako treba, niti je otpevao kako treba.I Sky mi je bio bolji od Kokićke, kao i onaj mali što je pevao Tošeta...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...