Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

Na Prvoj je počeo dugo najavljivani šou "Tvoje lice zvuči poznato" (Your Face Sounds Familiar).Moram priznati da je početak bio iznenađujuće dobar i da je imitacija Bore Đorđevića od strane Željka Šašića bila impresivna. Pored Željka Šašića takmičari su: Ana Kokić, Goca Tržan, Snežana Babić Sneki, Tamara Dragičević, Sara Jovanović, Boris Milivojević, Nenad Knežević Knez, Đorđe Miljenović - Wikluh Sky i Aleksa Jelić.Žiri čine Marija Mihajlović, Dragana Mirković, Katarina Radivojević i Ivan Ivanović. Ne znam hoće li oni biti stalno ili će dolaziti i do promena.Mislim da će glumac Petar Strugar biti odličan voditelj emisije i mnogo bolji od Andrije Miloševića. Što se tiče Marije Kilibarde, tu ne gajim neke nade u superduhovitost, ali nju ni ne treba slušati nego gledati :)

Link to comment
  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni isto super.Dobra koncepcija, zanimljivi takmičari. Produkcija, slika i zvuk standardno odlični, kao i većina ostalog na Prvoj.Jedino malo Kilibarda kvari utisak, ali ipak ne može da mi pokvari utisak.

Link to comment

Danas je preminuo Jovan Ristić, vjerovatno najbolji autor šou programa kojeg je Srbija imala.Njegovi serijali sa Sedmoricom mladih, Biljanom Ristić i još neke njegove emisije i danas predstavljaju previsoku ljestvice za sve šou programe koji se ovde rade.Ironijom sudbine, upravo danas smo dobili šou program koji podsjeća na najbolje dane Jovana Ristića.Ono što smo do sada vidjeli izgleda odlično i siguran sam da će ova večerašnja emisija do kraja održati ovako visok nivo.Nadam se da se neće ispucati u prvoj emisiji i da će naredne biti približno dobre.Šta reći, osim sva sreća da Pink nije uzeo licencu za ovaj šou.Oni bi već našli način da to upropaste.I da, tužno je da RTS već godinama ni ne pokušava da uradi nešto slično onome što je nekad radio.Osim pomenutih Ristićevih emisija tu bih svakako dodao i Obraz uz obraz (u Šotrinoj režiji).Bar da ih češće repriziraju.Prva defintivno drži primat kada su zabavno-muzičke emisije u pitanju.

Edited by colonelo
Link to comment

Mislio sam da sam greškom uzeo neke droge pa mi se svideo ovaj šou, barem ono što sam uspeo da propratim. Ali prema stavovima ostalih forumaša, izgleda da ovaj koncept zaista nije tako loš ... Jedina mala zamerka žiriju, trebalo bi da bude brutalniji ... Ovoj Dragani Mirković je sve super ... Pa nisu Gago svi izvođači bili tako dobri! I mada glasanje nije bitno, zapažena je bila esnafska solidarnost - folkerke su glasale za folkerke, glumice za glumice (glumce) ... I primedba šminkerima što Viklerova maska uopšte nije ličila na Mika Džegera nego na Rista Kuburu...A Sara ovako tamnoputa i sa ovom frizurom mnogo liči na Hale Beri ...

Link to comment
Danas je preminuo Jovan Ristić, vjerovatno najbolji autor šou programa kojeg je Srbija imala.Njegovi serijali sa Sedmoricom mladih, Biljanom Ristić i još neke njegove emisije i danas predstavljaju previsoku ljestvice za sve šou programe koji se ovde rade.Ironijom sudbine, upravo danas smo dobili šou program koji podsjeća na najbolje dane Jovana Ristića.Ono što smo do sada vidjeli izgleda odlično i siguran sam da će ova večerašnja emisija do kraja održati ovako visok nivo.Nadam se da se neće ispucati u prvoj emisiji i da će naredne biti približno dobre.Šta reći, osim sva sreća da Pink nije uzeo licencu za ovaj šou.Oni bi već našli način da to upropaste.I da, tužno je da RTS već godinama ni ne pokušava da uradi nešto slično onome što je nekad radio.Osim pomenutih Ristićevih emisija tu bih svakako dodao i Obraz uz obraz (u Šotrinoj režiji).Bar da ih češće repriziraju.Prva defintivno drži primat kada su zabavno-muzičke emisije u pitanju.
Pored ovih projekata koje si naveo, Rile je bio preteča MTV-a jer je prvi u Evropi snimao spotove u eksterijeru, i koji su imali svoju dramaturgiju, radnju ... Dakle nije bilo samo muzičara koji stoje i sviraju ... O tome je pričao Simke (Zoran Simjanović), nekadašnji član grupa Siluete i Elipse ...http://www.youtube.com/watch?v=kl0bfjpQCP8http://www.youtube.com/watch?v=V9wPAvIuYQg Edited by stoka
Link to comment

Nisam baš zadovoljan početkom večerašnje emisije. Nekako mi je sve usiljeno, pogotovo štosovi među žirijem i voditeljima. Pink su totalno omašili, od pesme koja treba da izazove emocije napravili su nekakvu cirkusku atrakciju. Skaj naravno nije kalibar Šabana Bajramovića, mada se potrudio da ipak bude pristojan nastup

Link to comment

Knez je bio odličan, dopada mi se to što ne ide na stopostotnu imitaciju nego malo miksuje sa svojim stilom. Dovoljno je to da se na momente prepozna originalni izvođač, tako je prošle nedelje i Luisa interpretirao.

Link to comment

Ne znam da li je to bilo ranije, ali ja sam ovo sa podvojenom ličnosti video u britanskom idolu odpre 2-3 godine, i to mnogo bolje izvedeno, nego sad Željko. Mada, nije bio loš, svakako, u odnosu na konkurenciju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...