Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Ja te necu napadati, nisam bas zagrizena toliko :DImas i na WP8 sve za dz, bar ono sto je meni bitno od programa u ovom trenutku. Sta vise, imas i Office za dz, i to full program, mozes i da pravis fajlove, ne samo da pregledas, koliko primetih na Androidu toga nema za dz, ispravi me ako gresim.Ipak mislim da se na kraju bar 90% izbora svodi na svidja mi se/ne svidja mi se. Meni licno najvise odgovara iOS i kad bi ga poterali i na drugom hardveru osim iPhone-a krenula bih da biram koji mi je lepsi telefon.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za WP zaista ima puno toga free. Ono što nije košta, naravno, par dolara. Ja sam svojevremeno imao nekih cca 30ak apps instalirano, koje su mi pokrivale manje-više većinu potreba, a platio sam svega jednu app, vrlo specifičnu, remote za neki uređaj koji imam u lokalnom LAN.To je bilo pre dve godine, verujem da je sada još mnogo bolje.Edit: zapeta

Edited by giuseppe
Link to comment
:heart: i ja tebe rene.glede androida i za DZ., upravo se vratih sa odmora gde sam hteo da iskoristim offline google maps, posto nisam imao detaljnu papirnatu mapu gradaal oces vraga - nije dostupno za tu oblast. tako da, za DZ se ponekad i dobije DZ (sto mi je generalno ok, osim kad te zajebe u trenutku kad ti bas treba & kad to ne ocekujes)meni to odma bio jos jedan interni +1 za 1020 (koji def. uzimam kad malo pojeftini, sad je jos uvek preskupa)
Link to comment
Za WP zaista ima puno toga free. Ono što nije košta, naravno, par dolara. Ja sam svojevremeno imao nekih cca 30ak apps instalirano, koje su mi pokrivale manje-više većinu potreba, a platio sam svega jednu app, vrlo specifičnu, remote za neki uređaj koji imam u lokalnom LAN.To je bilo pre dve godine, verujem da je sada još mnogo bolje.Edit: zapeta
Da li ima neki kvalitetan VPN? Vidim da Kepard nije podržan za WP (da se odmah ogradi, pitam, pošto ne znam, a to bi meni recimo bilo jako bitno da se odlučim za kupovinu WP)
Link to comment

VPN možeš da konfigurišeš ručno na WP još odavno. Na WM 6.5 je radilo sigurno, za WM peticu bi morao da proverim.Sad kako stoji sa aplikacijama za to nemam pojma...btw: šta će ti to?

Link to comment
Nagovorio zenu da na paket uzme Lumia520 na paket , da bih mogao da vidim taj WP8 i da vam kazem odlicno je to!
Ako ti zena koristi FB obavezno povezi Hotmail nalog sa FB.To mozes i na laptopu, bez telefona.Ludilo je kako to dobro radi na wp.
Link to comment

Pa ono, što reče DBStojković, fb "prožima" stvari na WP, poprilično :)Mada, ima toga i na Androidu (jedinstveni kontakti fb plus Google plus sve ostalo), ali WP je sa tim počeo od starta i radi baš odlično, posle dečjih bolesti (tipa, odjednom milion kontakata svuda po telefonu, uvezeno sa svih strana bez puno pitanja). Na Androidima (imao ih dva) mi je to uvek nekako nakalomljeno i nekonzistentno.

Link to comment

I onda ti za godinu dana to ukinu, kao što su ukinuli Skype za starije Windows Phone-ove. A proizvod njihov, očekivao bi normalan čovek da će zapravo da produže support. Ali zašto bi...

Link to comment

Vredi probati, lako se iskljucuje.Stvar je licnog utiska.Imam jos 5 drugova koji koriste wp.Nas 4 imamo vezane naloge (sa iskljucenim fb catom, a ukljucenim msn catom) dok ova 2 i nemaju fb.Ne radi se o fb aplikaciji, vec o integraciji naloga.Integracija radi i na outlook.com

Link to comment

Sto se Skype tice, u ptavu si.Skype na wp ima veliku manu, koja nije postojala na wm6.5.Desava se da drugima pise da si dostupan, radi ti net, a kad te pozovu tit tit.Ako jr za utehu, Viber u novoj verziji radi ekstra

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...