Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Budući da je jeftinjara, i imam 25 GB na SkyDriveu, napravio sam mali kopernikanski obratić.Sent from my ***** using TapatalkDoduše još moram malo ispravljati tapatalkove i svoje greške.. :lolol:

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Ubilo se od earlyadopterisanja :) ta ponuda je bila aktuelna jedno godinu i po za đabe svakome na Hotmailu, ali su je smanjili na 7GB negde kad je Hotmail postajao Outlook.com. Ljudi nisu baš znali puno, nažalost.Rođo, obavezno piši utiske!

Link to comment
prelaz sa simbiana nokie na lumiumislim da ce biti uzbudljivosamo jos da uspem da prebacim 900 brojeva
Ja uradio to za ženinu lumiu sa symbiana vrlo lako preko BT.Ima nokia opciju za to fabrički.Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment
Ja uradio to za ženinu lumiu sa symbiana vrlo lako preko BT.Ima nokia opciju za to fabrički.
jea supersvojevremeno sam izgubio 500 brojevalumia510 je u pitanju, jedan kod cere, drugi kod menenema blic, ali moze se posvetliti i nije losea za utiske ce ceru da pitam, ona ga je dosta provalilasad cekam mini sim da ga startujem
Link to comment
jea supersvojevremeno sam izgubio 500 brojevalumia510 je u pitanju, jedan kod cere, drugi kod menenema blic, ali moze se posvetliti i nije losea za utiske ce ceru da pitam, ona ga je dosta provalilasad cekam mini sim da ga startujem
e pa da to je hebeno jer ne možeš da kopiraš pommoću kartice kako su mnogi navikli, zato što ti onu regularnu oni sprže, kad ti daju mini.Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment
Ubilo se od earlyadopterisanja :) ta ponuda je bila aktuelna jedno godinu i po za đabe svakome na Hotmailu, ali su je smanjili na 7GB negde kad je Hotmail postajao Outlook.com. Ljudi nisu baš znali puno, nažalost.Rođo, obavezno piši utiske!
Nisu baš svi imali, morao si imati otvoren Skydrive account i nešto uploadano na njega.Trebao mi onaj trik s datumom za "jaku" deinstalaciju i - radi!Inače do sada dobri dojmovi - najjače mi je kako se na Win 7 transkodira video bez ikakvog softvera... ????I naravno, baterija pati, Treskov aksiom je na snazi.Sent from my Lumia Jeftinjara using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...