Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

23 hours ago, theanswer said:

rusi su izgleda poslali i modernije avione u hmeim

 

Ili je fake news ili je ruska vojska potpuno pomerila pameću. Niko pri čistoj svesti ne bi poslao Su-57 na bojište u trenutku kada još uvek nisu zavšena ispitivanja i tek se proizvodi probna serija.

Link to comment

Узгред, Курди у року од месец дана окренули плочу са: "Африн, Мареа, никад више Сирија!" на: "Ој Башаре само реци летећемо као меци!" После ће да кукају како их увек сви продају и оставе на цедилу.

Link to comment
On 22.2.2018. at 9:14 PM, Redoran said:

 

Ili je fake news ili je ruska vojska potpuno pomerila pameću. Niko pri čistoj svesti ne bi poslao Su-57 na bojište u trenutku kada još uvek nisu zavšena ispitivanja i tek se proizvodi probna serija.

 

nije fake news.

 

jbm li ga, verujem da ruska vojska zna više o tome od tebe i mene, ne verujem da bi rizikovali toliko

 

što se gute tiče. kenet rot onako nezavisno kao što jedna "nezavisna" organizacija poput hrw to uvek i radi objavljuje tvit koji počinje sa putin-asad. tu bi svaka objektivnost i diskusija trebalo da se završi. situacija neodoljivo podseća na istočni alep. sa tim da je situacija još jasnija. pobunjenici ne mogu ostati tu gde jesu, rat gube i izgubili su ga faktički, najbolje bi bilo da sednu u zelene autobuse i napuste pozicije, oni to neće trenutno ali ko i u alepu kad tad će to učiniti, to zna svako sa mozgom u glavi na kugli zemaljskoj. zašto to prolongiraju na uštrb masivnih gubitaka i po njih i po civile, to je dobro pitanje. da budem jasan, nemam sumnju da je bombardovanje nehumano i da stradaju civili. ali da je jasno da sirija, rusija i iran neće dozvoliti rebel enklavu na obodu damaska gde takođe ginu civili od raketa pobunjenika je ko dan. 

Edited by theanswer
Link to comment
7 hours ago, theanswer said:

 

nije fake news.

 

jbm li ga, verujem da ruska vojska zna više o tome od tebe i mene, ne verujem da bi rizikovali toliko

 

 

:lol: Vera u majcicu umire poslednja

Link to comment

pa ne nadrealan si lik, aj daj dokaze neke ili bar mišljenje što misliš da nije tako? jer eto ja debil mislim da jedna od najjačih armija na svetu ne radi stvari tek tako bezveze. 

Link to comment
14 hours ago, theanswer said:

 

nije fake news.

 

jbm li ga, verujem da ruska vojska zna više o tome od tebe i mene, ne verujem da bi rizikovali toliko

 

Da, pojavili su se satelitski snimci, 4 komada su doterali. Naravno da imaju svoje razloge zašto to rade ali i dalje mislim da je sve osim nekog neophodnog ispitivanja u realnim uslovima potpuno suludo. A i to ispitivanje će da rade iz baze koja nema podzemna skloništa i koja je koliko juče bila napadnuta dronovima a nekoliko aviona oštećeno.

Link to comment
14 hours ago, theanswer said:

pa ne nadrealan si lik, aj daj dokaze neke ili bar mišljenje što misliš da nije tako? jer eto ja debil mislim da jedna od najjačih armija na svetu ne radi stvari tek tako bezveze. 

 

 

Dirljiva je ta vera u armiju uprkos tome sto je ona toliko puta zajebala stvar. Skoro kao vera deteta u roditelje... a pa da “majcica”.

Link to comment

kao što napisah gore, svaki pokušaj diskusije sa tobom je presmešan, kao da se svađaš sa malim detetom. samo si ponovio post od gore, parafrazirao ga u stvari

Link to comment
1 hour ago, Eraserhead said:

 

 

Dirljiva je ta vera u armiju uprkos tome sto je ona toliko puta zajebala stvar. Skoro kao vera deteta u roditelje... a pa da “majcica”.

 

Džaba ti cinizam liberalne džihadističke majke, ta armija je zajebala tvoje džihadiste toliko puta tako da ti je ostalo samo da plačeš nad tužnom sudbinom glavoseča 

 

  

 

 

Edited by slow
Link to comment
7 hours ago, slow said:

 

Džaba ti cinizam liberalne džihadističke majke, ta armija je zajebala tvoje džihadiste toliko puta tako da ti je ostalo samo da plačeš nad tužnom sudbinom glavoseča 

 

  

 

 

 

Najuspesnija armija u borbi protiv sedmogodisnjaka koju je svet ikada video.

Link to comment
6 hours ago, Miralem said:

i belih zeceva. evo sad ne daju da im se doturi kupus.

 

Ne sumnjam da bi i protiv zeceva ta “armija” bila uspesna, a i zajednicka ishrana im je kupus

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...