Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

spin offkao čovek koji je išao u gim. sa dotičnom AM, mogu da vam kažem da je ona jako srećna osoba i da je postigla šta je i naumila. samo ne znam što se vratila u palanku, kad se, iskreno posle FPN-a , razbijala od stipendija i putovanja na seminare/podučavanja(whatever). čudi me da nije negde mogla da ostane.evo ja sam se iskreno posramio kad sam pročitao te neke tekstove i video njen twitter. ne zato što imam neke veze sa njom, bili smo na "zdravo-zdravo", nego što takav model ponašanja bi svi da usvoje u mojoj okolini. što je krajnje mizerno.ne znam kako je uspela da se ubaci u politiku, ali znam da je jedno vreme silovala preko fb i drugih mreža svoj blog sajt.mislim da je bio u vezi "kako upisati master studije u inostranstvu", pa valjda ljudi vole te mlade lidere u pokušaju. kao čovek koji završava FON, totalno mi je njen model ponašanja poznat.takve ljude naši fakulteti izbacuju, a pritom je ona dostigla i postigla što većina želi. elem "svi bi mi hteli da budemo AM!" fazon. :isuse:grama off

Edited by madazulu
Link to comment

ovo za sorbonu je do jaja, verovatno joj je istok rekao da ce povecati uticajnost ako malo spinuje taj semestar u Parizu :lolol:prognoza: mala ce biti pomocnik ministra u roku od 5 godina.idiocracy.jpg

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Uostalom, "nacice se njih 100 sa kao nekim suprotnim stavom"Call me grammar nazi, ali ja ono gore nemogu... pardon, ne mogu.

Edited by giuseppe
Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...