Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Nisam dao dinar za Bljuc ima 10-15 godina, nije valjda da Gorčin još piše tamo? Njega doduše onlajn nikad ni nije bilo, koliko sam mogao da primjetim kad zalutam na onlajn izdanje Bljuca. Mislio sam da je izumro. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
9 minutes ago, Miralem said:

a koja je fora sa tim strongmenom? missim, koga zabole sta on pise i zasto to radi?

 

valjda je napisao neku kurcevu knjigu pa je onda postao uticajni tviteras. lli obrnuto.

 

Ja sam ga zametio onda kada je zdusno branio onu gusku sto je uz nokte u avionu slikala papir na kome se vidi da su Djilas i Miskovic vlasnici Press-a.

Link to comment

ja ga pamtim sa bloga b92, najveceg stecista zgubidana ikad. i tu sm procitao jedno njegovo pisanije i zapitao se cemu to sluzi i resio da ga preskacem u buducnosti. jednostavno on sam nema nikakvog smisla.

Link to comment

ja sam ga zapamtio kad je pre jedno 25 godina u kontri slomio konstrukciju zakucavanjem, imao je metar odraz. ucestvovao je i u takmicenju u zakucavanjima kada se takmicio dragutin topic. milan zivotinja.

Link to comment

ja ga isto pamtim s bloga 92.

pamtim da sam i ja tamo nešto prčkao, uglavnom podjebavao Dragu Kovačevića i nekog oficira kom se ne sećam imena. a i Bojanu Maljević, eee to su bila vremena...

Link to comment

Ja ga se sećam kad se vratio kao uspešan iz Amerike, onda se nekako slizao sa Dinkarom i onda jednog trenutka bio upravnik preduzeća pijace u Nišu. Ne dugo jer je od toga napravljena kvalitetna zajebancija...


...shiit has hit the fan....

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...