Jump to content
IGNORED

najbolja stvar koju ste ikad čuli, ali samo jedna.


MocaVukotic

Recommended Posts

Uz dužno poštovanje pokretača topika, koja je poenta istog? Missim, bez uvrede, ali eto, ja ne kontam..I zapeli mora jedna, mora jedna...a onda se opet sve svodi na kačenje klipova i, na kraju krajeva, neku vrstu "muzičkog patkometrisanja"... :P

Link to comment
Uz dužno poštovanje pokretača topika, koja je poenta istog? Missim, bez uvrede, ali eto, ja ne kontam..I zapeli mora jedna, mora jedna...a onda se opet sve svodi na kačenje klipova i, na kraju krajeva, neku vrstu "muzičkog patkometrisanja"... :P
valjda "jedan ali vredan". kao kad glasaš, zaokružuješ jedan broj. inače, bio bi spisak.neka nadležno biće naloži badu da skine jedno. garsijin take five bi bio moje drugo, da može
Link to comment
ja ne kontam.
Pa, očito ne kontaš. To što mora samo jedna pesma čini temu zanimljivijom. Što više da može da se bira, više bi preklapanja između forumaša imali, a to bi bila čista dosada.Meni je buffalov meatloaf moment dovoljan za ulaznicu ovde, a bilo je i nekih drugih zanimljih otkrića.EDIT. Na stranu da mene (npr.) zaista zanima koju pesmu neko smatra najboljom koju je čuo/la u životu. Nije to mala tvrdnja, ej, posebno za nekog ko ozbiljno shvata muziku. Edited by Indy
Link to comment

Постоји дама која је сигурна све што сија златоИ она купује степенице до неба.Када се стигне она зна, ако продавнице су затворениСа речју она не могу добити оно што је она дошла.Ох, ох, а она купује степенице до неба.Постоји знак на зиду, али она жели да буде сигуранЗато што понекад зна речи имају два значења.На дрвету поред потока, постоји птица певачица која пева,Понекад све наше мисли су мисгивен.Оох, то ме тера на размишљање,Оох, то ме тера на размишљање.Постоји осећај да добијем када погледам на западу,И мој дух плаце за одлазак.У мислима сам видео колута дима кроз дрвеће,И гласови оних који стоје траже.Оох, то ме тера на размишљање,Оох, стварно се питам.И то је шапнуо да ће ускоро, ако се сви зову мелодију,Тада Пајпер ће нас довести до разлога.И нови дан ће осванути за оне који дуго стоје,И шуме ће одјекнути смехом.Ако постоји журба у живица, немојте се сада узнемирен,То је само за пролећно чишћење маја краљицу.Да, постоје двије стазе којима можеш ићи, али на дуже стазеЈош има времена да се промени пут сте на.И то ме тера на размишљање.Ваша глава зуји и неће ићи, у случају да не знате,Пајпер позива да му се придружите,Драга моја, да чујете ударац ветра, а да ли сте зналиВаша степениште лежи на шапуће ветар?И као што смо ветар низ путНаше сенке виша од наше душе.Ту хода дама сви знамоКо сија бело светло и жели да покажеКако и даље све претвара у злато.А ако слушате веома тешкоМелодија ће доћи до вас на крају.Када смо сви једно и једно је свеДа будем рок, а не да се котрља.И она купује степенице до неба.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...