Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

To pokazuje da su ljudi u stanju da izvuku ono što je nekada bilo dobro i stave u kontekst pozitivnih vrednosti današnjice. Kamo sreće da i mi možemo tako. thumb_tito-biggest.jpg

Link to comment

Pre dva sata policija se povukla sa Taksima, a u isto vreme je krenuo marš iz Azije. Intervenisao predsednik države, i zatražio od premijera, ministra policije i gradonačelnika da smire situaciju.Trenutno solidna masa na Taksimu slavi pobedu, osvojen je i sam Gezi park. Azijska kolona upravo prelazi most.Edit: u Ankari i dalje šorka. Vojska čuva premijerovu rezidenciju.

Edited by beowl
Link to comment

Gradonačelnik Ankare:Baskan_0383_normal.jpgİbrahim Melih Gökçek@06melihgokcekVallahi sizi bir kaşık suda boğarız ama dua edin ki biz demokrasiye inanıyoruz...Biz de kaba kuvvet ve eşkiyalık yok... @CetingsOtprilike: mogli bismo da vas pregazimo kao plitak potok ali zahvalite bogu što verujemo u demokratiju.Odande inače stižu prilično dramatični tvitovi u poslednjih sat vremena.Antalija:BLrxkJGCYAA6inS.jpgTrabzon:BLrmTDVCQAAAR8d.jpgMersin:BLrztcHCUAEmsJt.jpg

Edited by beowl
Link to comment
Izmicu mi finese ovde. Klicanje Ataturku i zastitu manjina nije lako povezati
Kao ni robovlasnika Džordža Vašingtona i "land of the free", zar ne?
To pokazuje da su ljudi u stanju da izvuku ono što je nekada bilo dobro i stave u kontekst pozitivnih vrednosti današnjice. Kamo sreće da i mi možemo tako. thumb_tito-biggest.jpg
+1
Link to comment

Kradem epski komentar od mog drugara:

Čaja pije turski poduzetniksa staricom samohranom majkomkad se majka čaja podnapilastade majka sinu govoritio moj sine kapitala slugosvi su drugi malla sagradilia ti jadan ni dućana nemašnego eto lijepoga prostorausred grada raste travuljinatamo lijepo ti malla sagradii u njemu brendove prodajite zaradi pa nas ljebom hraniprogovara turski poduzetnikmoja nano narod će se bunitna to njemu progovori majkazato ima ljuta policijaa ti imaš među vlasti vezate pošalji pendreke na narodjer je narod stoka jedna grdnahoće travu a neće dućaneprevari se turski poduzetnikstaru majku netom poslušaoal ustade kuka i motikabranit parka zelenoga gradskogudaraju po njima pendrekomi suzavca bacaju smrdljivacvili narod kano guja ljutamisle Turci neće to svijet znatijer su njima WiFi ukinulii ne daju FBa ni twitterano se narod jadu dosjetioda po svijetu ima prijateljate je narod vijesti proturioneće Turska proći bez belajaod parkova ne da pravit dućantakovi je adet u narodakada vlada dotuži narodupa se digne kuka i motikakad se šćaše po zemlji Turčijida se vlada na prevrat svrgavai da druga postane sudija
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...