Jump to content
IGNORED

Stoni tenis


Lord Stef

Recommended Posts

On 9.3.2020. at 21:14, Zico said:

Planiram da kupim reket za stoni tenis, pa eto da priupitam i ovde za savet. Koliko para, gde ima, sta je bitno...  Za rekreativno igranje. Po prodavnicama ima od 2 do 5, hiljada, jedan lik na kupindu pravi kvalitetne rekete ispod cene, tako makar on tvrdi, da su ti ireketi sa takvim drvetom i takvim gumama skuplji, kod njega slicno, cena se krece od 2, 3 do nekih 5 hiljada. 

 

Ne kupuj u radnji.:D

To što se prodaje u radnjama je za rekreativca koji igra tipa jednom u par meseci. Mada, ako si takav onda je svejedno šta ćeš da kupiš:D

 

Link to comment
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lord Stef

    16

  • stoutspectacledbold-head

    15

  • askeladden

    10

  • Grandilof

    7

10 hours ago, askeladden said:

Baci link sa Kupindo.Moj predlog su Kineske gume i obicno drvo za pocetak.Corbor gume recimo.Merkuri.I obicno drvo da se i noge ukljuce.Plus je dugotrajnije.

Corbor Reactor gume.Te koristim i za pocetnika su vrlo ok.Galaxy Mercury su isto dobre a jeftine.

 

Ne zajabavaj čoveka.

Te kineske su đubre najobičnije, naročito taj smrdljivi Corbor reactor.

Link to comment

Spora guma, koja, kao i sva slična kineska đubrenca, izgubi i to malo svojstava koje ima posle jako kratko vremena. A pride, nenadjebiv je smrad tih novih corbor guma.:puke:

Nemam pojma kome bih mogao preporučiti ovakvu gumu, sem nekom rekreativcu koji barely drži reket i igra stondžu par puta godišnje.

Al opet, ponavljam, ako je čovek ta vrsta igrača onda mu je sasvim svejedno dal će da igra sa corbor-om ili ovim nebulozama iz sportvision-a...

 

Link to comment

Trenutno igram jednom, dva puta mesecno, ali mi je u planu i kupovina stola, pa da malo uozbiljim stvar. U vec pomenutom sportvisionu ima raznih, kao sto sam vec rekao od 1, 2 hiljade do Timo Boll reketa koji kosta nekih 5 hiljada.  

@Apollo Creed

Kako ti se cini ovaj sa kupinda? Vidim da ima dosta pozitivnih ocena. Ili je najbolja kombinacija kupovati posebno drvo, gume...

Link to comment

A sta bi ti preporucio pocetniku?

Spora guma sa ok spinom i taman da nauci kako da povuce i kako da doda brzinu u udarac.Ako se redovno cisti,drzi solidno svojstva.

Ono sa Kupindo su vrlo ok reketi i vrede te pare.Kupi futrolu i zastitnu plastiku i sprej za ciscenje i ko Bog.

Ako Apolo ima bolji savet,poslusaj ga.

Edited by askeladden
Link to comment
5 hours ago, askeladden said:

A sta bi ti preporucio pocetniku?

Spora guma sa ok spinom i taman da nauci kako da povuce i kako da doda brzinu u udarac.Ako se redovno cisti,drzi solidno svojstva.

Ono sa Kupindo su vrlo ok reketi i vrede te pare.Kupi futrolu i zastitnu plastiku i sprej za ciscenje i ko Bog.

Ako Apolo ima bolji savet,poslusaj ga.

 

Ovo "nauči" bi značilo da čovek počne da trenira...al u tom slučaju bi ga trener već posavetovao šta bi bila najbolja komb.

Ali pošto čovek igra izuzetno retko i ne verujem da ima nameru da se baci na neki ozbiljniji trening,onda je realno svejedno,corbor,sportvision reketi...

@Zico

Svakako je najbolje praviti svoj reket tj.posebno kupovati i drvo i gume.Al to ti je ozbiljna jebada ako ćeš time da se baviš...da li hoćeš def,off,all drvce,kakvu gumu na fh,kakvu na bh,tensor ili ne...a da ne govorim o "materijalima'...

 

Link to comment
7 minutes ago, askeladden said:

Sta mislis o Palio gumama?Palio HJ 8000 i njihovo drvce?

 

Nisam baš poklonik tih jeftinih kineskih guma,ali volim njihova drvca.

Imam neki palio energy više ne znam koji broj i baš je ok.Yinhe ima dobra drva,Sanwei fextra je super...uzimao sam ih za po desetak evra sa alija...

Samo bih ih "spajao" sa nekim ozbiljnijim gumama npr.xiom i sl.

 

Link to comment
  • 1 year later...

Slucajno naletim ova 2 dana na Kineske nacionalne igre, na YT mi iskocio stream, sta god to bilo :D. Finale naravno FZD protiv Ma Longa, i Fan spasio cini mi se 6 mec lopti, u 5. setu (igra se na tri dobijena) 4 uzastopne, strasno sta je pocinio backhandom jedno 5-6 puta, nisam video odavno da neko probija Ma Longa onako. Ako naidjete na snimak pogledajte, bas dobar i zabavan mec bio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...