Jump to content
IGNORED

Kuvanje napolju - kotlic, razanj, rostilj, sac, folija, gradele...


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    18

  • Čutura

    14

  • banatjanin

    12

  • renne

    10

najblize tome u kotlicu se dobije kada u gvozdeni tuc sa poklopcem stavis sve to i ubacis u rernu na 120C na 10 sati. nema dima ali ako nekako usmrdis posudu, prolazi. pored toga ne stavljaju ljudi za dzabe seckano suvo meso ili slaninicu u ovo nego zbog okusa dima.

Edited by gazza1
Link to comment

Pih!

 

 

 

:)

Ne znam jbg, ja to nikad nisam na ringli. Kuvao sam obični svinjsko i onaj ravnicarski kokosiji, ali to nema veze sa ovim, ni u ideji...

 

Ja bogme pravio bez blama, sve je OK samo tog dima nema. Ima leka i za to, krknem burbon i eto ti dima, nije to baš to ali je dovoljno dobro,

 

@gazza  A mo`s i tako.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

speaking of gvozdeni tuc, vidjeh onomad u katanicevoj novu radnju koja se nalazi u visokom prizemlju zgrade otprilike u visini biblioteke. imaju pored onih surovih zwilling nozeva i staub prebrutalne gvozdene posude. mislim da je to ista firma koja kao OEM radi le creuset. s obzirom na tezinu, to je ajtem koji je skoro nemoguce poneti prilikom putovanja avionom u inostranstvo. iskreno se nadam da nisu skuplji nego napolju.

Edited by gazza1
Link to comment

speaking of gvozdeni tuc, vidjeh onomad u katanicevoj novu radnju koja se nalazi u visokom prizemlju zgrade otprilike u visini biblioteke. imaju pored onih surovih zwilling nozeva i staub prebrutalne gvozdene posude. mislim da je to ista firma koja kao OEM radi le creuset. s obzirom na tezinu, to je ajtem koji je skoro nemoguce poneti prilikom putovanja avionom u inostranstvo. iskreno se nadam da nisu skuplji nego napolju.

Ako sam dobro  pogodio zapremine na sajtu firme i amazona cifre su 30% nize od ovih u BG sto nije onoliko koliko sam ocekivao....

Link to comment

besmisleno. bolje na KP nadjite onog lika iz kikinde sto prodaje tucano posudje iz livnice, ima i serpu od 3l sa poklopcem cini mi se oko 2500 din max.

strsljen?Tacno to sam pomislio...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...