Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

jeste mi ST ljigavac i odvratno mi je potezanje 'kurvi stanije/ane' i sl. od njegove strane i strane istoka p.ali stvarno je u ovom momentu samo bitno da se skupi sto vise novcai ako ovo podstakne sto vise ljudi - ni sergej, ni stanija ni nista vise nije bitno.i,na kraju krajeva, ne znam njihove motive, kao sto niko ne zna sa sigurnoscu nicijejedino je bitan ucinak u ovom momentus druge strane onaj amitzov mizogini tekst mi je odvratan jer implicitno optuzuje te 'kurve' za nemanje para za svratiste i stavlja u drugi plan odgovornost gradske vladeovi dvojica 'samo' moralisu o drustvu u kojem ljudi vise paznje obracaju na 'rijaliti show sa scenama seksa' nago na situacije kada je zivot deteta najozbiljnije ugrozen

Link to comment
Ja ne mogu da verujem da neko čoveka poliva govnima zbog ovoga. :isuse:
jeste samoljubivi folirant, big deal(opet, ponavljam, ne znam njegove prave motive, nisam ni odgledala klip,mrzi me, al naravno da je primarni motiv pomoc devojcici, ako uz to ima i samopromocije, mos misliti..pa takav je)video klip nisam ni odgledala, iskreno..nije me briga, nebitan je u smislu da procenjujem koliko je iskren il ne. nebitnomozda bi roditelji devojcice trebalo da objasne da je to sto je ST pozvao na akciju skupljanja para njegova promocija i da ga osude <_<pa oni su mu zahvalni do neba ako priliv para bude uvecan nakon ovoga. i tako i treba da bude Edited by InvisibleLight
Link to comment

Okej, odgledao sam ponovo klip i moram da priznam da je Sergejev nastup znatno, ali znatno manje problematičan od Amtizovih i Istokovih lupetanja. Ja sam ih strpao sve u istu vreću, i to nije bilo fer. Nakon drugog gledanja bliži sam Darkovoj poziciji - Sergej je uradio nešto problematično, ali sa dobrim razlogom i sa kakvom-takom merom. Nema ni slut-shaming-a za koji sam ga optužio. Ne mislim da je okej, ali daleko od toga da je zaslužio polivanje govnima.

Link to comment

i ja sam pogledala sadsem uobicajenog sergejovog self-consciousness -a, koji me vazda nervirao, i odavao neku njegovu sustinsku nelagodnost u javnim izvanscenskim nastupima nista me nije iziritiralocak bih rekla - svaka cast sto je iskoristio priliku da pozove ljude i podvuce znacaj i hitnost apela. covek poziva ljude i to je to(samo mi se cini da su srbi lenji - svi saosecaju i slazu se a mrzi ih da odu da cekaju u redu da uplate )onaj amitzov tekst je nesto sasvim sasvim drugo..

Link to comment

Opet se truju topici na deponiji.....nego, juče era propisno izvacario seksi sandru po medjunozju, onako očinski je namestio na konja i jos malko potapsao po guzici...nadam se jutjubeu uskoro.A jel ste primetili kad je kaskader pretio onom ćopavom blizancu- polomicu ti lobanju, meni ove pare ne trebaju blabla.. da sve to govori sa vrata jer ulaskom u kucu sjebava zadatak I postaje nominovan :)

Edited by Duci Simonovic
Link to comment
Opet se truju topici na deponiji.....
+1:acastop:nego, ima na farmi onaj grandovac aki, koji fura friz kao leningrad cowboysi,junaci filma leningrad cowboys go america,kojeg je opet rezirao aki... kaurismaki. :acastop:btw era gazda.
Link to comment
Nema ni slut-shaming-a za koji sam ga optužio. Ne mislim da je okej, ali daleko od toga da je zaslužio polivanje govnima.
pazi u Sergejevoj izjavi kao takvoj nema slut shaminga, al kad je to naprosto ceo mizanscen - u najmanju ruku je izuzetno problematicno ili pak retardirano neoprezno uskociti u taj bandwagon (ili jos bolje hor) moral majority-ja. davanje takve izjave posle svega sto smo videli nedvosmisleno potpiruje atmosferu sveopste mizoginije.+ opet postoji nesto i do forme obracanja, tj. testosterone-driven nacina i te nekakve self-indulgent neotesanosti-a na koji je postavio stvari (VB, trivijalnu zabavu, Avu) na svoje mesto. mislim ne treba da covek bude bog-zna-kolko mastovit da zamisli kako takav delivery moze rezonirati kod velikog dela muske publike u Srbiji.(nisam siguran, al mislim da bi ga kim ovde opisao kao 'strukturalnog mizoginika' :D)
Link to comment
Da, naravno da sam bio sarkastičan.1. vi ne znate da li je on neku kintu (od honorara za čips) uplatio ili ne,
... ali je on siguran da niko ko gleda VB nije uplatio ni cvonjka?Shvatas li koliko je citava stvar jednokratna i pogresna? Jesi li pusac? Trosis li benzin? Kupujes li slatkise? Jedes li pljeskavice? Kupujes li kurtone? Odrekni se toga, stoko!Uplati siromasnima!Ovo ne moze da se napadne, zar ne?
Link to comment
... ali je on siguran da niko ko gleda VB nije uplatio ni cvonjka?Shvatas li koliko je citava stvar jednokratna i pogresna? Jesi li pusac? Trosis li benzin? Kupujes li slatkise? Jedes li pljeskavice? Kupujes li kurtone?Odrekni se toga, stoko!Uplati siromasnima!Ovo ne moze da se napadne, zar ne?
ej!naravno da je pogresno jer kriv je sistem i drzava a ni gradjani ni VB. nimalo.ali stvar je hitna i u pitanju je zivot i u ovom slucaju pozdravljam ad hoc akciju sergija t. jer dok se ceka da se promeni sistem i oformi fond (a gradjani koji seru s kompa i kritikuju su inace jako aktivni, dupe nisu mrdnuli da izadju napolje i izvrse pritisak na vlast, ,ni za mleko,ni za svrratiste ni za sistemsko resenje oko fonda za hitne operacije i bolesti dece..najbolje da i vi znate njegove motivepa ja sharujem to isto i zivo mi se jebe da li ce neko da pomisli da ja to radim zbog samopromocije (?!).ok, to njegovo pljuvanje po VB je onako malo, za 'narodsku elitu' - jaooo nemoral,kurve, bolje te pare dati za operaciju,ali to pali Edited by InvisibleLight
Link to comment
... ali je on siguran da niko ko gleda VB nije uplatio ni cvonjka?Shvatas li koliko je citava stvar jednokratna i pogresna? Jesi li pusac? Trosis li benzin? Kupujes li slatkise? Jedes li pljeskavice? Kupujes li kurtone?Odrekni se toga, stoko!Uplati siromasnima!Ovo ne moze da se napadne, zar ne?
ej Kauboje, rekao bih da si u potpunosti u pravu da nije jedne male, ali vrlo bitne stvari: redovno se desava da ovakve humanitarne akcije uplate ne uspeju, jer se ne prikupi dovoljno novca ili pak ne u dovoljno brzom roku. skoro sam citao (tacno mi se naslov urezao u 'humanost zakazala' gde je u nekom Kragujevcu ili Krusevcu umrla devojka od 20tak godina, jer joj nisu obezbedjena sredstva za lecenje na vreme) zbog toga publicity stuntovi jesu necessity. a ovaj slobodno mogu da kazem - ljigavac - je to obilato iskoristio.(nadam se samo da ce biti worth it)
Link to comment
ali stvar je hitna i u pitanju je zivot i u ovom slucaju pozdravljam ad hoc akciju sergija t.
... naravno, s obzirom na viralni kapacitet Sergej je devojcici dosta pomogao. I svaka cast na tome. Problem je jednokratnost:znas li Julijana koliko Hilandara gori u svetu trenutno? A mi pusimo, pijemo, jedemo, jebemo spavamo, citamo, vozimo se, putujemo i radimo sve te odvratne stvari bez saosecanja sa hilandarima koji gore.U cemu je poenta?Humanost je, za mene, vrlo intimna i osetljiva stvar. I niko me nece uciti humanosti tako sto ce izmedju mene i sebe staviti broj ziro racuna i time dokazati da je on faca a da sam ja stoka.Ovo je odgovor i Darkatraktoru.
(nadam se samo da ce biti worth it)
+1 Edited by CowBoy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...