Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

Da, ljigavac, totalna samopromocija, u stvari ga zabole za klinku, on je ovo uradio samo da bismo mi ovce mislili da je ispao car. :isuse:
Potpis.Na FB ga uveliko lajkuju, pedeset puta sam hteo da odgovorim™ ali se ujedem za jezik kada se setim devojcice koja ceka srce.Sah-mat.edit: :isuse: ti ovo napisao sarkazmom, nisam skapirao.I naravno, jeste samopromocija. Edited by CowBoy
Link to comment

Jes vala..najbolje je ispasti car tako sto cutis, pravis se da ne primecujes..a onda pljujes druge zato sto ne reaguju. A svi oni koji i pokusaju nesto..e pa to su tek govna i treba ih jebati.

Link to comment
Jes vala..najbolje je ispasti car tako sto cutis, pravis se da ne primecujes..a onda pljujes druge zato sto ne reaguju. A svi oni koji i pokusaju nesto..e pa to su tek govna i treba ih jebati.
Ovde se govori o Sergeju Trifunovicu, zaboga.
Link to comment

a stvarno ne znam, da li postoji ista sto neke javne licnosti, poput Sergeja npr., mogu da urade a da im moralna komisija PPP prizna da bi to, mozda, moglo biti ok?

Link to comment

Ne, Sergej je samo zadnja karika u lancu moralizatora koji su izgmizali zadnjih dana (Kamponeski, Dveri...) koji su BB optužili malte ne za sve loše u ovom društvu, pa i nebrigu za neke najosetljivije grupe i pojedince.Ali eto sad je on ipak uspeo, marvi je proradila savest i ostaje nam da zaćutimo, da.

Edited by dillinger
Link to comment
Jes vala..najbolje je ispasti car tako sto cutis, pravis se da ne primecujes..a onda pljujes druge zato sto ne reaguju. A svi oni koji i pokusaju nesto..e pa to su tek govna i treba ih jebati.
Pazi, kada bi se svi odrekli inace vrlo nezdravog
na ovaj dan i te pare uplatili na ziro racun ove devojcice, ona bi sutra mogla da putuje na operaciju.Pa jebote. Edited by CowBoy
Link to comment
a stvarno ne znam, da li postoji ista sto neke javne licnosti, poput Sergeja npr., mogu da urade a da im moralna komisija PPP prizna da bi to, mozda, moglo biti ok?
... valjda Seregj moralise? Kakve veze VB ima sa bolesnom devojcicom a da Chipsy Domacinski ili skrnavi filmski projekti za koje idu pare iz budzeta nemaju?"dok hilandar gori"alo. Edited by CowBoy
Link to comment
Pazi, kada bi se svi odrekli inace vrlo nezdravog
na ovaj dan i te pare uplatili na ziro racun ove devojcice, ona bi sutra mogla da putuje na operaciju.Pa jebote.
A Sergejev honorar za reklamu?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...