Jump to content
IGNORED

Šarić - najsvetija srpska reč 21 veka


kapetanm

Šta mislite  

34 members have voted

  1. 1. Ko je on

    • Pljevljak, ugostitelj
    • Rođak Bebi Dol
    • Dačijev čovek
    • BIA-in čovek
    • Veliki kriminalac
    • Mali krimninalac ispred velikog
    • Duh koji hoda


Recommended Posts

Čovek koji uređuje našu državu u zadnje vreme i tema za vikend brojeve štampe kad nema boljih naslova. Svud se provlači i čudi me da mu nije otvorena posebna tema.Pišite šta ko zna

Edited by kapetanm
Link to comment

Počeo je tako što je komšiji gastarbajteru pretrkeljisao kuću i ukrao auto? Da bi posle nekoliko obrta novca, vratio komšiji uloženo i kupio mu novi autoJel to beše Šarić ili neki drugi romansirani heroj sa vrelog pljevaljskog asfalta?

Link to comment

glasao za "malog ispred velikog" pošto bih iza stavio i 1 radulovića (vlasnik onih brodova za preno i organizator) i naravno, što reče boshoku, brana mićunovića.šarići su mahom prali tuđe pare kroz x firmi po srbiji.uostalom, kako ide izreka - sebriliti je kada ime postane veće od uloge koju lik igra. to je šarić, sebriliti, with a ring to it...

Link to comment
a jel vas iznenadilo povezivanje dacica sa saricem?
U kom smislu, da li nas je iznenadilo to što su Dačić sarađivali, ili što se otkrilo? Mene ovo prvo ne uopšte, a drugo pomalo.
Link to comment
a jel vas iznenadilo povezivanje dacica sa saricem?
Morao je Gljivica da se iskaze da ih nece dirati bez miga sa strane. Biznis iz Bisnis nista licno. Ni Boris nije otvorio temu bez Amera.
Link to comment

hm, i to zvuci logicnoevi, mislim na obani meni nije iznenadjenje sto su saradjivali.niti bi bilo iznenadjenje da se to ispostavi za nekog drugog iz tadasnje vlade. ni sadasnje, uostalom. najjace da su se pare prale kroz privatizacije bez veze na vrhu, i u srbiji i u cg. no to su vec opsta mjesta diskusije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...