Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Izbori 2013

Izbori 2013  

170 members have voted

1. 1. Ukoliko bi se danas održali izbori, glasao bih:

• SNS
      6
    • SPS
      0
    • DS
      24
    • URS
      0
    • LDP
      25
    • DSS
      9
    • SRS
      1
    • LSV
      4
    • Beli listić - falus
      54
    • Ne bih izašao
      47
  2. 2. Koliko bi Alek i SNS dobili na izborima 2013?

• 15-20%
      2
    • 20-25%
      9
    • 25-30%
      39
    • 30-35%
      72
    • 35% i više
      48
  3. 3. Vladu posle izbora bi napravile sledeće stranke

• SNS - SPS - URS
      24
    • SNS - DS
      93
    • DS - SPS - LDP
      5
    • SNS - DSS - URS
      38
    • Vlada ne bi mogla biti formirana, već bi se išlo na nove izbore
      10

Recommended Posts

teacher

da čujemo glas naroda.*kad kažem SPS, mislim tu i na marionetske stranke tipa JS ili PUPS.

aram

jebo te, prvi sam glasovao. najzad i ja u necemu da budem prvi :0.6:

nezvanova

a ja druga, te znam i kako si glasovao ;-)

Edited by nezvanova

Moća

Što ne može da se glasa samo za falus? <_<

nautilus

ispunio forumasko pravo i obavezu

zez

jel ovo shega ili stvarno moze biti izbora?

Milogled Bluff

Ako to bude u interesu gradjana, da.

renne
jel ovo shega ili stvarno moze biti izbora?
Samo ako je u interesu gradjanaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Dr Arslanagić

Где је овде Нова странка? Двери?

Edited by Arbeitmann

hazard

Ne znam zasto ljudi misle da SNS preko 30%? Zbog bpk? Ajde molim vas...SRS u vrhuncu svoje popularnosti, kada su bili opozicija svima, nisu prelazili 30%...DS je sa G17+ u najelektrisanijoj izbornoj atmosferi od 2000. do danas uzeo 38%...sa sve Mladjinim energicnim ucescem u kampanji i svim njegovim trikovima...srpske kampanje su zajebana stvar, brzo se tu upadne u mulj, zaglavi u blatu, i niko nije sposoban da da nokaut udarac protivnicima...da se izbori sada raspisu, uzeo bi SNS 27-29% i bio ubedljivo najjacu u skupstini, ali to je to...mogli bi da prave vladu samoj sa jednim koalicionim partnerom (DSom, recimo) ali ne bi njihov rezultat bio nesto nevidjeno...

kapetanm

Гласао за исто - не излазим и иста коалиција.Ја хтео овај топик да отворим, ал мислио сам да ће Тичер да га обрише, кад оно он :fantom:

djordje geprat
Ne znam zasto ljudi misle da SNS preko 30%? Zbog bpk? Ajde molim vas...SRS u vrhuncu svoje popularnosti, kada su bili opozicija svima, nisu prelazili 30%...DS je sa G17+ u najelektrisanijoj izbornoj atmosferi od 2000. do danas uzeo 38%...sa sve Mladjinim energicnim ucescem u kampanji i svim njegovim trikovima...srpske kampanje su zajebana stvar, brzo se tu upadne u mulj, zaglavi u blatu, i niko nije sposoban da da nokaut udarac protivnicima...da se izbori sada raspisu, uzeo bi SNS 27-29% i bio ubedljivo najjacu u skupstini, ali to je to...mogli bi da prave vladu samoj sa jednim koalicionim partnerom (DSom, recimo) ali ne bi njihov rezultat bio nesto nevidjeno...
glasao i ja. LDP, SNS preko 35%, SNS - DSS- URSzašto preko 35%? zbog male izlaznosti. vidiš i ovde: od nas 65 43 ne misle da glasaju.

hazard
glasao i ja. LDP, SNS preko 35%, SNS - DSS- URSzašto preko 35%? zbog male izlaznosti. vidiš i ovde: od nas 65 43 ne misle da glasaju.
Kampanje su duge i ruzne. Neko ko je siguran kako ce glasati, promeni misljenje ili odustane...neko ko je mislio da nece, se predomisli pa glasa. SNS moze preko 30% samo ako udje u predizbornu koaliciju sa nekom strankom koja vec sama po sebi nosi 10%. Takve stranke, koja bi sa SNSom htela, i sa kojom bi SNS hteo, trenutno nema.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this