Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

Pa nije njima Državni posao prva stvar koju rade, tu su uboli zlatnu žicu ali bili su i njihovi prethodni radovi solidni, možda bi im i prijalo da ponovo rade neke skečeve u slobodnijem okviru

Link to comment

Drugo, oni su sad čini mi se vezani za RTV i van ovoga. A i taj dil sa Prvom ili nekim drugim pitanje šta bi sve sadržao, teško da bi bilo to "odradite ovo i ok..."


...xxx....

Link to comment

Nek naprave pauzu sad, pa ako osete za godinu dve da imaju novog elana nek krenu ponovo. 

 

Ovo sad je previše i ne moze da ima kvalitet kad snimaju 150-200 epizoda godisnje.

 

Sa druge strane razumem naravno potrebu da zarade maksimalno od ovoga. Ali bolje i reprize i gostovanja po Becu i Torontu, nego dase muce sa stancanjem novih epizoda.

 

Na Top kanalu je krenulo od prve epizode i emituju po 4 u paketu. Ima nekoliko ponavljanja svaki dan, pa ko zeli narresnih godinu dana moze sve da pogleda :)

 

A zaboravio sam koliko su lutali na početku. Torbica prvo ima cerku koja upisuje vojnu akademiju u Moskvi, pa sina jedinca, vozi Golfa dvojku. A Cvarkvov punta. Frau Silovicka nije ziva i tako redom :D

Link to comment
43 minutes ago, Timmy said:

 

Na Top kanalu je krenulo od prve epizode i emituju po 4 u paketu. Ima nekoliko ponavljanja svaki dan, pa ko zeli narresnih godinu dana moze sve da pogleda :)

 

Ali zasto, kad sve ima ovde?

Link to comment

Ja pustio neko veče na tv, ono, "pusti ispočetka", da drnda u pozadini. I dalje su mi te prve, prvih stotinjak najjače. Imali su kasnije isto dobrih serija kad su povezivali po nekoliko vrhunskih epizoda, ali ove prve, maltene nema slabe. Iako su još uvijek nerazrađeni, tek razvijaju priču, istorijat, lore, nekako imaju šmeka te stare epizode. Pogotovo dok se Čvarkov i Torbica trpaju intenzivno (eh, taj Đorđe, da sam znao ne bih ni sipao tom pijetlu vijagru...)

Link to comment
On 16/12/2017 at 10:16 AM, James Marshall said:

Pa nije njima Državni posao prva stvar koju rade, tu su uboli zlatnu žicu ali bili su i njihovi prethodni radovi solidni, možda bi im i prijalo da ponovo rade neke skečeve u slobodnijem okviru

+1

Odgledati " ratni dnevnici druga uče"

Link to comment
  • 3 weeks later...

 

"neka, nece nestajati struje.."

 

 

" 72 godine je u penziji, ja sam ucinio uslugu ovoj drzavi" "jel moze nesto da se sredi, da se nesto sredi.. da recimo ja vama nedam nista para, a da vi odete" :D

 

...

 

i jos mnogo toga

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...