Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

top kanal je nesto sto se pre par dana pojavilo kod mene na analognoj televiziji samo od sebe, sigurno ima i kod tebe na digitalnoj, sbbov kanal koliko sam shvatila koji pusta serije. tako nesto..

Link to comment

Iako sam veliki fan, mislim da je pravi momenat da zavrsavaju sa tom hiljaditom. Dosta je opao kvalitet od te poslednje pauze pa na ovamo (ne secam se kad su tacno krenuli, septembar/oktobar) po mojoj oceni. Ponavljam, iako sam slab na njih, ne mogu da se otmem tom utisku, pogotovo kad uzmem pa pogledam neku epizodu npr. nebitno koju od prvih dvesta. Mislim da je pravo vreme za kraj, i nadam se pocetak neceg novog..

Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Ne verujem da će da prekinu.
Ne kažem da ne bi trebalo...
Ali mislim da nemaju kud oni sad...


...xxx....

pojavljuju im se opcije, kod ivanovića npr, da elegantno izađu, al je centrifugalna sila prilično jaka

Link to comment

Pitanje je tu koliko oni imaju "dubine" da nešto menjaju. I da li u tom konceptu ima prostora za to...
Ta promena bi zahtevala dosta toga , nisam siguran da oni to i mogu...


...xxx....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...